Úvod Správy Fanúšikovia Fanzóna pokračuje aj na zápase s Lyngby!

Fanzóna pokračuje aj na zápase s Lyngby!

Pre fanúšikov na zápas s Lyngby opäť pripravujeme fanzónu, ktorá bude otvorená už dve hodiny pred výkopom.

Po vysokom víťazstve 5:0 nad Pjunikom Jerevan sa naši priaznivci môžu tešiť na ďalší európsky duel. Belasí už vo štvrtok o 20.15 h vyzvú dánsky tím Lyngby Kodaň. Aj na tento atraktívny zápas pripravujeme fanzónu, kde sa opäť môžete tešiť na občerstvenie, zábavné aktivity a mnoho ďalšieho.

Fanzóna sa znovu bude nachádzať pri hlavnom vstupe na štadión vo veľkokapacitnom stane (25x15 metrov). Tešiť sa môžete na dostatok pivných setov, dobré jedlo a zábavné aktivity. Pripravené je ďalšie kolo historického kvízu a FUTBOXaréna. Celým programom vás budú sprevádzať moderátor a DJ. Perličkou bude krst knihy o Viliamovi Schrojfovi, ktorý sa vo fanzóne uskutoční o 18.30 h.

Fanzóna bude otvorená už od 18.15 h, teda dve hodiny pred úvodným výkopom.

„Od fanúšikov sme zaznamenali veľmi pozitívne ohlasy na fanzónu a samotný program. Aj na základe týchto ohlasov pripravujeme fanzónu aj na druhé predkolo proti Lyngby. Fanúšikovia tak budú môcť už dve hodiny pred začiatkom duelu príjemne tráviť čas na štadióne a spoločne s ďalšími priaznivcami sa môžu pozitívne naladiť na samotný zápas. Musíme však priznať, že pri organizovaní prvej fanzóny sme zaznamenali aj určité nedostatky ako napríklad občerstvenie. Okamžite sme prijali kroky k náprave. Aj touto cestou sa chceme našim priaznivcom ospravedlniť za vzniknuté nedostatky a urobíme všetko pre to, aby boli vo štvrtok maximálne spokojní,“ vyhlásil marketingový riaditeľ ŠK Slovan Tomáš Straka.

Vstupenky na zápas si môžete zakúpiť on-line na Ticketmedia.sk

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa vracajú do Bazileja.
Naši prípravkári herne i výsledkovo potešili na medzinárodných turnajoch.

Neprehliadnite

Naše dievčatá zo ženského tímu belasých sa zúčastnili najväčšej športovej charitatívnej futbalovej exhibície Legendy Slovenska vs. Osobnosti Integrácie.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.