Úvod Správy Európska liga Mareš: Asistent mi púšťal na videu ako mám dať hetrik

Mareš: Asistent mi púšťal na videu ako mám dať hetrik

Slovanisti deklasovali v domácom prostredí Pjunik Jerevan 5:0.

Streleckým hrdinom „belasých“ vo štvrtkovej odvete na Pasienkoch sa stal s tromi gólmi Jakub Mareš. Tridsaťročný český útočník, ktorý v lete posilnil rady Slovana z MFK Ružomberok, strelil obidva góly domácich v prvom polčase a v 64. min skompletizoval svoj hetrik. Keď ho v 71. minúte vystriedal Damnjanovič, v hľadisku sa ozval skandovaný potlesk. „Bol to krásny pocit. V dvoch zápasoch sme dali deväť gólov, čo je super,” tešil sa Jakub Mareš, ktorý svoj skvelý výkon na ihrisku okomentoval vzácne skromným spôsobom. „To, že ma pozitívne hodnotia, ma veľmi teší. Ja však nie som extrafutbalista, sú ďaleko lepší futbalisti ako som ja. Hrám však futbal srdcom a ono sa mi to vracia, tak ako dnes,” myslí si Mareš.

Hetrik sa naučil na videu

Kanonier belasých prezradil aj svoj tajný recept, vďaka ktorému bol vo štvrtok proti Jerevanu gólovo neudržateľný. „Prvý a tretí gól som dal v podstate rovnaký, aký mi púšťal asistent trénera Vladimir Radenkovič. Ukazoval mi ako dávajú góly najlepší kanonieri na svete. Sú to v podstate aj jeho góly,” so smiechom pridal Mareš.

Proti Kodani musíme pridať

Slovan čaká v 2. kole Európskej ligy vo štvrtok 13. júla Lyngby Kodaň. Aj Jakub vie, že dánsky tím už bude silnejšia káva ako arménske mužstvo z Jerevanu. „Musíme sa už dnes poctivo pripravovať na ďalší zápas. Teraz sa to totiž nekončí, ale iba začína. Kodaň bude určite silnejší súper ako Jerevan,” dodal Mareš, ktorému spoluhráči za hetrik venovali podpísanú loptu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.