Úvod Správy Eventy Na zápase s Pjunikom premiéra fanúšikovskej fanzóny!

Na zápase s Pjunikom premiéra fanúšikovskej fanzóny!

Fanúšikovia sa na štvrtkovom európskom zápase s FC Pjunik môžu prvýkrát tešiť na špeciálnu fanzónu.

Prvý súťažný duel v Bratislave v novej sezóne 2017/18 sa blíži, už vo štvrtok 6. júla o 19.00 h privítame arménsky FC Pjunik. Belasí v Jerevane vyhrali 4:1 a doma chcú potvrdiť postup. Pre fanúšikov bude už od 17.00 h otvorená fanzóna s občerstvením a množstvom zaujímavých aktivít.

Koncept fanzóny bude mať na štvrtkovom zápase svoju premiéru. Fanzóna sa bude nachádzať priamo oproti hlavnému vchodu na štadión a bude vskutku neprehliadnuteľná. Vo veľkokapacitnom stane (25x15 metrov) nájdete dostatok pivných setov, pochutnať si budete môcť na dobrom jedle a zabavíte sa pri zaujímavých aktivitách. Pripravené sú súťaže ako rýchlosť strely, mini futbal či stolný futbal. Znalci histórie Slovana si môžu zmerať sily v historickom kvíze a tí najmenší sa vybláznia na detskom nafukovacom hrade.

Fanzóna bude otvorená od 17.00 h, celým programom vás budú sprevádzať moderátor a DJ. „Fanzónu sme pripravili z dôvodu, aby fanúšikovia mohli tráviť čas na štadióne aj pred výkopom zápasu. Na tomto európskom zápase nájdu naši priaznivci všetko na jednom mieste – občerstvenie, posedenie s priateľmi a rôzne aktivity. Veríme, že našim fanúšikom sa fanzóna bude páčiť a touto cestou im spríjemníme pobyt na štadióne,“ povedal projektový manažér a koordinátor pre styk s fanúšikmi Stanislav Kramarič. 

Vstupenky si môžete zakúpiť on-line na Ticketmedia.sk

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Viacero individuálnych ocenení pre belasých.

Neprehliadnite

Pozývame vás na Tehelné pole.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.