Úvod Správy Transfery Ukončenie spolupráce s Tomášom Kóňom

Ukončenie spolupráce s Tomášom Kóňom

ŠK Slovan Bratislava sa s Tomášom Kóňom dohodol na ukončení spolupráce.

V kádri ŠK Slovan nastala pred pohárovým zápasom v Jerevane ešte jedna zmena. Vedenie klubu sa s 33-ročným stredopoliarom Tomášom Kóňom dohodlo na ukončení spolupráce. „Tomášovi Kóňovi ďakujeme za odvedené služby pre Slovan. Ukončeniu spolupráce predchádzala obojstranná dohoda. Tomášovi prajeme všetko dobré v ďalšej kariére a držíme mu palce v osobnom i profesionálnom živote,“ povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Tomáš Kóňa pôsobil v Slovane od začiatku roka 2017. V belasom si pripísal osemnásť súťažných štartov a raz sa strelecky presadil (pri výhre 3:0 v Trnave). Tomášovi ďakujeme za všetko, čo pre Slovan odviedol a držíme mu palce v ďalšej kariére.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa vo štvrtok o 20:00 predstavia v Mostare.
Predstavujeme nášho pohárového súpera.
Alen Mustafič po prílete do Mostaru.

Neprehliadnite

Cena vstupenky je 10 eur.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.