Úvod Správy Európska liga Zmena poradia zápasov s Pjunikom Jerevan

Zmena poradia zápasov s Pjunikom Jerevan

Prvý zápas odohráme v Arménsku, odvetu 6. júla na Pasienkoch.

Včerajší žreb v Nyone pôvodne rozhodol, že ŠK Slovan Bratislava odohrá úvodný duel 1. predkola Európskej ligy 2017/18 s Pjunikom Jerevan v domácom prostredí. Na základe rozhodnutia UEFA sa vymenilo poradie zápasov, t.j. prvý zápas sa bude hrať 29. júna v Arménsku a odveta 6. júla v Bratislave.

Rozhodnutie UEFA súvisí s vyťaženosťou štadiónov v Arménsku, keďže v rovnaký dátum by svoj zápas hrali obe mužstvá, ktoré využívajú štadión v Jerevane. Z tohto dôvodu UEFA rozhodla o výmene poradia zápasov.

Prvý duel sa tak bude hrať vo štvrtok 29. júna v Jerevane s výkopom o 17.00 SELČ. Odveta je na programe 6. júla v Bratislave o 19.00 h.

Slovan TV
Aktuálne novinky
David Hrnčár prispel k víťazstvu nad Liptovským Mikulášom dvomi gólmi.
Názory trénerov po zápase 5. kola Fortuna ligy 2022/23 MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK Slovan Bratislava (1:5).
MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK Slovan Bratislava 1:5.

Neprehliadnite

Cena vstupenky je 10 eur.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.