Úvod Správy Fanúšikovia Autobusový zájazd pre fanúšikov na Československý Superpohár

Autobusový zájazd pre fanúšikov na Československý Superpohár

Podpor Slovan v prestížnom Československom Superpohári a vycestuj spolu s nami!

Spomínaš si na slávne federálne časy a posledný titul majstra Československa, ktorý v roku 1992 oslavovali v Bratislave desaťtisíce fanúšikov? V roku 2017 sa obnovujú spomienky na slávne federálne časy a na programe je premiérový ročník Československého Superpohára. Belasí sa v ňom ako víťazi Slovenského pohára stretnú 23. júna o 18.00 h s FC Fastav Zlín. Zápas sa odohrá na štadióne 1. FC Slovácko v Uherskom Hradišti.

Pre náš klub predstavuje Československý Superpohár veľmi prestížny súboj, v ktorom chceme uspieť a získať honor pomysleného kráľa československého futbalu. Veľmi dôležitá bude podpora našich skvelých fanúšikov, ktorí nám vytvorili domáce prostredie na pohárovom finále v Poprade.

Na základe vysokého záujmu fanúšikov sme sa rozhodli zorganizovať autobusový zájazd do Uherského Hradišťa. Odchod autobusu je stanovený na piatok 23. júna o 13.00 h spred krytej tribúny štadióna Pasienky. Očakávaný návrat je o 22.45 h.

 

Cena autobusového zájazdu (v cene je už zahrnutá aj vstupenka na zápas): 16 Eur

Fanúšikovia sa môžu už teraz záväzne prihlasovať mailom na fanusik@skslovan.com. V objednávke treba uviesť svoje meno a priezvisko, počet osôb a telefonický kontakt.

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v stredu o 13:00 predstavia v Dunajskej Strede.
Prehľad výsledkov mládeže.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.