Úvod Správy Vstupenky S permanentkou na sezónu 2017/2018 získate predkupné právo a zľavu na permanentku na nový štadión

S permanentkou na sezónu 2017/2018 získate predkupné právo a zľavu na permanentku na nový štadión

ŠK Slovan Bratislava pokračuje v predaji permanentných vstupeniek na sezónu 2017/2018.

ŠK Slovan Bratislava pokračuje v predaji permanentných vstupeniek na sezónu 2017/2018, ktoré ponúkajú širokú škálu zliav a výhod. Jednou z najvýznamnejších je predkupné právo a zľava pri výbere permanentnej vstupenky na nový štadión na Tehelnom poli. Uvedené podmienky budú platné v prípade, že ŠK Slovan Bratislava bude môcť na základe nájomnej zmluvy využívať nový štadión na Tehelnom poli.

Pre skvalitnenie služieb nákupu permanentky a prípravy prechodu na nový štadión prechádzame na nový a jednoduchší spôsob nákupu permanentky. Od tejto sezóny spolupracujeme s ticketingovou spoločnosťou ticketmedia.sk, cez ktorú si môžete jednoducho zakúpiť vašu permanentku a vstupenky na zápasy v tejto sezóne.

 

Majiteľ permanentky na sezónu 2017/2018 automaticky získava tieto výhody a benefity:

  • Permanentná vstupenka je platná na všetky domáce zápasy Fortuna ligy a Slovnaft Cup-u. Pri porovnaní cien vstupeniek a permanentky získava majiteľ permanentky I. a II. kategórie až 6 domácich ligových zápasov zdarma
  • Permanentná vstupenka zahŕňa a platí na domáce zápasy 1.,2. predkola Európskej ligy v sezóne 2017/2018
  • Predkupné právo na svoje miesto na zápasy európskych súťaží. V prípade účasti v skupinovej fáze EL nedokážeme garantovať všetky miesta permanentkárov z dôvodu reglementov UEFA a v tomto prípade ponúkneme majiteľovi permanentky adekvátne náhradné miesto
  • Klubovú kartu zdarma s množstvami výhod (už od sezóny 2016/2017 slúži klubová karta ako medzinárodná karta s vernostným programom Sphere card), klubová karta poskytuje ďalšie zľavy vo fanshope ŠK Slovan i množstvo partnerských zliav
  • Zápasové bulletiny ku každému zápasu Európskej ligy, Fortuna ligy ako aj Slovnaft cupu v cene permanentky
  • Vyhradený zrýchlený vstup na štadión len pre držiteľov permanentnej vstupenky cez pokladňu č.1 /to sú 2 vstupy/
  • Permanentka platí na všetky domáce zápasy III.ligy, v ktorej účinkujú naši juniori. Domáce zápasy sa hrajú v Akadémii Slovan. (Telocvičná ulica 10, štadion RAPID)
  • Magazín Slovan vychádzajúci štyrikrát do roka
  • Predkupné právo a zľava pri výbere permanentnej vstupenky na nový štadión na Tehelnom poli

Dizajn permanentky nadväzuje na koncept belasých legiend Slovana. Tentoraz bude na lícnej strane vašej permanentnej vstupenky vyobrazený legendárny Emil Pažický, vynikajúci technický útočník, obávaný strelec s neuveriteľne tvrdou strelou .

 

Predkupné právo a obnovenie minuloročnej permanentky:

Majiteľ permanentky z minulej sezóny môže využiť predkupné právo do 20.06.2017  a to úplne jednoduchým spôsobom. Do vášho mailu obdržíte link s odkazom na ticketingovú spoločnosť, ktorá nám zabezpečuje predaj. Stačí kliknúť na odkaz a vaša permanentka sa razom ocitne v košíku. Stačí len vyplniť údaje a uhradiť. Permanentka vám príde poštou ZDARMA.

Detská permanentka sa dá zakúpiť iba osobne na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava) počas pracovných dní v časoch od 10:00 do 16:00 (technická prestávka od 12:00 - 13:30) pre deti do veku 14,99 roka na základe predloženia zdravotnej kartičky v cene 15,- €  pre všetky sektory. Sektor pre rodiny s deťmi je C1.

 

Možnosti zakúpenia permanentnej vstupenky:

Online – najjednoduchší spôsob zakúpenia permanentnej vstupenky je prostredníctvom internetu. Stačí si jednoducho zaregistrovať na stránke www.ticketmedia.sk vybrať svoje miesto na štadióne, uhradiť platbu online a permanentka spolu s klubovou kartou vám príde poštou do schránky.

NOVINKA: pri zakúpení permanentky online, doručenie poštou ZDARMA

Sekretariát klubu – osobný predaj priamo na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava), počas pracovných dní v časoch od 10:00 do 16:00 (technická pauza od 12:00 - 13:30). Permanentka spolu s klubovou kartou vám bude vystavená na počkanie. Platba je možná iba v hotovosti. Počas mesiaca jún prosím zvoľte návštevu až po telefonickej dohode na telefónnom čísle 02/446 363 64 alebo ticketing@skslovan.com

 

Cenník:

Slovan TV
Aktuálne novinky
Tehelné pole ocenili aj odborníci.
Kenan Bajrič sa po nepríjemnom okamihu zo zápasu vo Wolverhamptone cíti čoraz lepšie.
Na akcii sa osobne zúčastnili hráči Vernon de Marco i Lukáš Pauschek.

Neprehliadnite

Klubový partner spoločnosť Futbaltour.sk organizuje letecký zájazd na mimoriadne prestížny zápas v Turecku.
Predaj vstupeniek bude prebiehať na pokladnici na Tehelnom poli.
Prinášame zostrih zo zápasu Európskej ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.