Úvod Správy Transfery Tamás Priskin prestupuje do Ferencvárosu Budapešť

Tamás Priskin prestupuje do Ferencvárosu Budapešť

Tamás Priskin po dvoch sezónach opúšťa ŠK Slovan Bratislava a prestupuje do maďarského klubu Ferencváros Budapešť.

Zainteresované strany dnes definitívne potvrdili prestup útočníka Tamása Priskina do maďarského klubu Ferencváros Budapešť. Tridsaťročný útočník odchádza zo Slovana Bratislava za finančnú kompenzáciu.

Tamás Priskin strávil v najúspešnejšom slovenskom klube dve sezóny, počas ktorých si pripísal celkom 65 štartov a dal tridsať gólov. V práve skončenom ročníku 2016/17 odohral Priskin 32 súťažných zápasov, strelecky sa v nich presadil trinásťkrát. Od novej sezóny bude nosiť dres najväčšieho maďarského klubu Ferencváros Budapešť.

„S Ferencvárosom Budapešť sme sa dohodli na prestupovej čiastke a transfere Tamása Priskina. Vedeli sme, že Tamás sa chce vrátiť do Maďarska, ktoré reprezentuje a je to jeho domovská krajina. Umožnili sme mu prestúpiť do Ferencvárosu a myslím si, že sme mu týmto krokom pomohli. Tamásovi ďakujeme za odvedené služby, držíme palce v novom pôsobisku a do ďalšej kariéry mu prajeme všetko dobré,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml. 

Tamás Priskin so Slovanom Bratislava vyhral Slovenský pohár 2016/17, k ceste za pohárovým triumfom prispel tromi gólmi. Do spomienok fanúšikov sa z jeho pôsobenia zrejme najviac zapíše hetrik  v ligovom zápase s Trenčínom z februára 2017. Priskin vtedy v druhom polčase trikrát prekonal brankára Šemrinca a zároveň tesne pred koncom vsietil víťazný zásah belasých. Tamásovi ďakujeme za odvedené služby a držíme palce v ďalšej kariére.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Filip Lichý a Žan Medved si v súboji s Trenčínom pripísali súťažné debuty v belasom.
Belasí sa v predposlednom kole základnej časti predstavia v Nitre.

Neprehliadnite

Súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu sa stal účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 a rodený Bratislavčan Vladimír Weiss ml. Vlado vitaj na Tehelnom poli 💙⚽️
Pokladňa sa nachádza hneď za B-tribúnou od Bajkalskej ulice.
Dnes sa v priestoroch Tehelného poľa uskutočnila tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.