Úvod Správy Reprezentácia Savičevič prvý raz v nominácii na kvalifikačný zápas

Savičevič prvý raz v nominácii na kvalifikačný zápas

Viacerí hráči ŠK Slovan budú v akcii počas júnového asociačného termínu.

Sezónu 2016/17 definitívne uzavrie júnový asociačný termín, počas ktorého sú na programe kvalifikačné súboje o postup na MS 2018 a taktiež bohatá zbierka medzištátnych zápasov. Sezónu si v reprezentačných výberoch predĺžia zatiaľ piati hráči z kádra nášho A-mužstva. Je možné, že k nim pribudnú aj ďalší v závislosti od toho, či niekoho z kádra Slovana nominuje tréner slovenskej reprezentácie  Pavel Hapal na majstrovstvá Európy do 21 rokov v Poľsku.

Už začiatkom týždňa sme informovali, že pozvánku do slovenskej reprezentácie na zápas v Litve si opäť vyslúžil Kornel Saláta. Rovnako sme s radosťou oznámili, že útočník Aleksandar Čavrič patrí do nominácie srbskej reprezentácie do 21 rokov na júnový európsky šampionát v Poľsku.

Vukan Savičevič sa druhýkrát dočkal pozvánky do elitného reprezentačného výberu Čiernej Hory. Dvadsaťtriročný defenzívny univerzál doteraz reprezentoval v kategórii do 21 rokov, na lavičke prvého tímu bol v medzištátnom zápase s Tureckom v máji minulého roka. Vukana čaká s Čiernou Horou najprv prípravný duel s Iránom (4. júna) a potom kvalifikačný zápas s Arménskom (10. júna o 20.45 h). Čierna Hora má kvalifikáciu dobre rozbehnutú, v F-skupine je so siedmimi bodmi na druhom mieste.

Tamás Priskin bude môcť rozšíriť svoju bohatú zbierku šesťdesiatich štartov za maďarskú reprezentáciu. Maďari sa najprv 5. júna stretnú v prípravnom zápase s Ruskom a 9. júna odohrajú kvalifikačný zápas na pôde Andorry. V ich nominácii ani tentoraz nechýba autor trinástich presných zásahov Slovana v prebiehajúcej sezóne.

Reprezentačné povinnosti bude mať aj Seydouba Soumah. Najlepší strelec belasých v aktuálnej sezóne  bol nominovaný na dva prípravné duely, ktoré odohrá guinejská reprezentácia (6. júna s Alžírskom a 10. júna s Pobrežím Slonoviny).

Všetkým hráčom k nomináciám gratulujeme a držíme palce!

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan zvíťazil v tréningovom zápase nad Sereďou 2:0.
Aktuálne informácie z A-tímu Slovana Bratislava.

Neprehliadnite

ŠK Slovan zvíťazil v tréningovom zápase nad Sereďou 2:0.
Súperom belasých v semifinále Slovnaft Cup-u bude FC ViOn Zlaté Moravce.
Vladimír Weiss ml. si dnes zatrénoval s belasými na Tehelnom poli.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.