Úvod Správy Eventy VIDEO: Naše belasé hviezdy očarili gymnazistov

VIDEO: Naše belasé hviezdy očarili gymnazistov

Ján Mucha a Róbert Vittek sa zúčastnili na besede s gymnazistami v Dunajskej Strede.

Gymnázium Ladislava Dúbravu v Dunajskej Strede pripravilo pre svojich študentov netradičnú besedu. Približne šesťdesiat mladých gymnazistov sa mohlo naživo stretnúť s hviezdami, ktoré doteraz poznali len z televíznych obrazoviek. Ktovie, koľko zúčastnených študentov nadšene výskalo pri štyroch góloch Róberta Vitteka na MS 2010 či pri famóznych zákrokoch Jána Muchu na rovnakom turnaji. Teraz ich zažili naživo počas besedy na svojom gymnáziu!

Ján Mucha a Róbert Vittek sa v mene ŠK Slovan Bratislava zúčastnili na besede v Dunajskej Strede. Študenti sa s otázkami „nemaznali“ a pýtali sa aj na štipľavejšie témy. Ján Mucha dostal napríklad otázku, čo mu prebehlo hlavou, keď sme v poslednom zápase na pôde DAC nešťastne inkasovali v nadstavenom čase. Naša brankárska opora zvládla otázku s pokojom a obrátila ju na veselšiu nôtu.

Hlavnou témou besedy však bola slovenská reprezentácia. Ján Mucha aj Róbert Vittek porozprávali o svojich bohatých skúsenostiach a zdôraznili význam reprezentačného dresu.

Po besede prebehla autogramiáda, študenti sa zároveň mohli odfotiť s našimi hráčmi.

Za spoluprácu pri organizovaní besedy by sme sa chceli Gymnáziu Ladislava Dúbravu pekne poďakovať. Zvlášť ďakujeme za pomoc riaditeľovi školy Ing. Milošovi Hajdukovi. V stretnutiach so študentmi na školách plánujeme pokračovať, aby aj mladšia generácia bližšie spoznala ŠK Slovan Bratislava. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v stredu o 13:00 predstavia v Dunajskej Strede.
Prehľad výsledkov mládeže.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.