Úvod Správy Mládež Martin Vician rozhodol o triumfe Slovenska

Martin Vician rozhodol o triumfe Slovenska

Traja hráči ŠK Slovan Bratislava sa podieľali na víťazstve Slovenska do 18 rokov nad Iránom v úvodnom zápase Panda Cup-u v Číne.

Slovenská reprezentácia do 18 rokov včera odštartovala svoje účinkovanie na medzinárodnom turnaji Panda Cup v Číne. S výpravou cestovali do ďalekej Číny aj traja futbalisti ŠK Slovan Bratislava – brankár Frederik Valach, obranca Samuel Kozlovský a ofenzívny stredopoliar Martin Vician.

Slováci sa včera v úvodnom súboji turnaja stretli s rovesníkmi z Iránu. Príležitosť v základnej zostave dostali aj všetci traja nominovaní slovanisti. Irán dvakrát vyhrával, no Slováci dotiahli na 2:2 a v závere strhli víťazstvo na svoju stranu. V 68. minúte sa o to postaral osemnásťročný Bratislavčan Martin Vician, ktorý premenil pokutový kop. O triumf sa pričinili aj brankár Frederik Valach a obranca Samuel Kozlovský, obaja odohrali celý zápas.

V prvom súboji vyhralo Slovensko aj zásluhou troch zástupcov belasých 3:2 a vytvorilo si dobrú pozíciu do pokračovania turnaja. Už v piatok 19. mája o 15.00 h sa Slováci stretnú s Maďarskom a účinkovanie na Panda Cup-e uzavrú v nedeľu 21. mája o 15.00 h súbojom s domácou Čínou. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.