Úvod Správy Eventy Program Dňa Slovana známy, máte sa na čo tešiť!

Program Dňa Slovana známy, máte sa na čo tešiť!

Tretí ročník Dňa Slovana sa uskutoční už 27. mája na Kuchajde.

Tretí ročník športovo – kultúrneho podujatia Deň Slovana sa nezadržateľne blíži. Už v sobotu 27. mája sa na Kuchajde stretnú slovanisti, aby spoločne oslávili 98. narodeniny najúspešnejšieho slovenského klubu. Prinášame program a prehľad aktivít, ktoré sú pre vás pripravené.

Program Dňa Slovana 2017

 9:00 Registrácia hráčov futbalového turnaja Slovan Cup
 9:00 - 10:30 Registrácia hráčov do Futbox miniSlovan Cup
10:00 Slovan Cup - začiatok turnaja  (Slávnostný nástup - zápasy v skupinách)
10:30 Skákanie vo vreci
11:00 Začiatok Futbox miniSlovan Cup
11:00 Hudobné vystúpenie skupiny SILENT TRIO
11:30 Zábavné aktivity s hráčmi A-tímu
12:30 Oslavy 98. výročia vzniku ŠK Slovan Bratislava s narodeninovou tortou
13:00 Pokračovanie skupinových zápasov Slovan Cup
13:00 Hudobné vystúpenie skupiny SILENT TRIO
13:30 Detský beh
14:30 Slovan Cup - štvrťfinálové zápasy
15:30 Slovan Cup - semifinálové zápasy
16:00 Slovan Cup - zápas o 3.miesto
16:00 Slovan Cup - finále
16:35 Vyhlasovanie výsledkov športových súťaží (odovzdávanie cien a pohárov)
16:55 Žrebovanie tomboly
17:00 Ukončenie programu
17:30 zápas Fortuna ligy Slovan - Michalovce

 

Kultúrny program:


• Hudobné vystúpenie rockovej skupiny Silent trio
• DJ Robo Majling
• Oslavy 98.výročia vzniku ŠK Slovan Bratislava
• Krájanie a ochutnávka narodeninovej torty


Sprievodné aktivity:


• Fotolab fotografovanie so Slovenským pohárom (fotografia pre každého zdarma)
• Ochutnávka kávy Bristot
• Futbox aréna pre deti aj dospelých - Futbox miniSlovan Cup
• Expozícia Tehelné pole - história a budúcnosť
• Dostaň sa na Tehelné pole už dnes! – virtuálna realita
• Detská zóna Mladý slovanista
• Bubble Futbal pre deti aj dospelých
• Fanshop ŠK Slovan
• Tombola o vecné ceny
• Facepainting

 

ŠPORTOVÉ AKTIVITY PRE DETI A DOSPELÝCH

Futbalový turnaj fanúšikov - SLOVAN CUP  2017
10:00 – 16:00 (registrácia hráčov o 09:00)

Futbalový turnaj SLOVAN CUP, do ktorého sa prihlásilo 8 mužstiev tvorených z fanúšikov ŠK Slovan. (POZOR ZMENA TURNAJ SA ROZŠIRUJE O ĎALŠIE 4 MUŽSTVÁ NA CELKOVÝ POČET 12)
Odohrá sa na troch futbalových ihriskách v troch základných skupinách. Následne sú na programe štvrťfinálové zápasy, semifinálové zápasy, zápas o 3. miesto a finále.

Prihlasovanie do turnaja

Prihlasovanie na turnaj je už pozastavené. Mužstvá sú naplnené.

Štartovné

Každý zúčastnený hráč zaplatí štartovné vo výške 9,80 Eur (symbolicky 98 rokov Slovana), ktoré zahŕňa:

• Účasť v mužstve na turnaji
• Guláš
• Pivo alebo nealko
• Káva
• Pamätný dres

 Štartovné sa bude uhrádzať priamo na mieste v deň podujatia.

Tešíme sa na spoločne strávený Deň Slovana so všetkými, ktorí majú radi Slovan.

Futbox MiniSLOVAN Cup
počas celého dňa
Futboxový turnaj od 11:00 (registrácia do turnaja od 09:00 do 10:30)

Deti si budú môcť užiť Futboxovú arénu počas celého dňa. Už od 09:00 do 10:30 bude prebiehať registrácia malých futbalistov a futbalistiek, ktoré si v jednotlivých vekových kategóriách budú môcť zahrať futbalový turnaj vo Futbox aréne. Registrácia je pre deti úplne zdarma. Víťazné mužstvo získa cenu od ŠK Slovan.
Futbal v modernej aréne, to je Futbox aréna. Aréna o rozmeroch 8 x 5,5 m ohraničená mantinelmi, bránkami a ochrannými sieťami tak, aby lopta nevyletela von z arény a malí futbalisti mohli neustále hrať a hrať. V aréne sú nainštalované snímače, ktoré zaznamenávajú prostredníctvom zvukových a svetelných signálov góly, ako aj stav zápasov. Hrá sa dvaja proti dvom.

Program Futbox arény:

9:00 - 10:00 súťaž o najrýchlejší gól FUTBOXu (súbežne registrácia do turnajov)
10:00 - 12:00 FUTBOX turnaj 2vs2 - kvalifikácia
12:00 FUTBOX turnaj 2vs2 - semifinále a finále
13:00 - 15:00 FUTBOX turnaj 1vs1 - kvalifikácia
15:00 FUTBOX turnaj 1vs1 - semifinále a finále
16:00 Vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie cien

Kategórie:

A - prípravky (do jedenásť rokov),
B - žiaci (do štrnásť rokov),
C - dorast a starši (pätnásťroční a starší)

Štartovné: ZADARMO

Systém turnaja: počas kvalifikácie je možné odohrať ľubovoľný počet zápasov, hrá sa systémom "víťaz ostáva", do tabuľky sa pripisujú priebežne získané body, štyria najúspešnejší sa kvalifikujú do semifinále

Ceny: vecné ceny ŠK Slovan, šampióni ďalej 20% zľavový poukaz na najFUTBALovejsiu PARTY v POLUSe, 10% zľavový poukaz do sveta futbalu od partnera FUTBALOVÝ SEN, šampióni 1vs1 pozvánku na najbližší tréning Slovana (kategórie prípravky a žiaci).

 

Skok vo vreci
o 10:30

Zábavná aktivita pre deti, ktorá si už po minulé roky našla veľké množstvo súťažiacich. Zábava a sranda, to sú preteky v skákaní vo vreci. A tí najlepší získajú zaujímavé suveníry ŠK Slovan.

Miesto: hlavná plocha pred pódiom
Čas: 10:30
Prihlásenie: záujemcovia o súťaženie (dúfajme, že prevažne deti), môžu prísť 10 minút pred amfiteáter na hlavnú plochu.
Systém: podľa počtu prihlásených, ak bude veľa tak pôjdu rozstrelové štarty, najrýchlejší postúpia do finálového rozskoku.

 Detský beh
o 13:30

Baví Vaše deti behať alebo súťažiť? Máme pre nich pripravenú športovú disciplínu detský beh. Stačí prísť o 13:20 pred pódium, kde moderátor vyhlási súťaž. Následne budú deti rozdelené do vekových kategórií a beh bude odštartovaný. Tí najrýchlejší získajú suveníry od ŠK Slovan.

 

Bubble futbal
počas celého dňa

Pre deti, ale aj dospelých máme športovo-zábavnú hru s názvom Bubble futbal. Je to jedna z aktuálne najžiadanejších hier súčasnosti. Ide o netradičný futbal plný zábavy a vtipných momentov. Hráči na trávnatom ihrisku si oblečú 1,5 m veľké nafukovacie bubliny, s ktorými môžu bezpečne narážať do súpera a hrať futbal. Každý si určite užije kopec srandy a zábavy.

 

AKTIVITY S HRÁČMI A-MUŽSTVA ŠK SLOVAN

Zatoč sa a vystreľ
11:35

Hráči A-tímu ŠK Slovan ukážu svoj talent a orientáciu v netradičnej disciplíne, kedy sa proti ním postavia samotní fanúšikovia. Po štartovnom pokyne zapichnú účastníci prst na loptu, desaťkrát sa otočia a následne musia výstrelom trafiť priestor brány. Budú naozaj úspešnejší hráči alebo fanúšikovia? Fanúšikovia, ktorí budú chcieť súťažiť s hráčmi, sa budú môcť nahlásiť priamo na mieste.

 

Detské penalty
11:45

Prítomné deti si budú môcť vyskúšať kopnúť penaltu brankárovi A-tímu. A aby to náš brankár nemal také jednoduché, zaviažeme mu oči a okrem brankárskeho umenia bude musieť ukázať aj svoju intuíciu.

 

Hráči sú jeden tím
11:55

Hráči budú mať za úlohu ukázať vlastnú koordináciu a to, že sú naozaj jeden tím a vedia spolupracovať. Už po druhýkrát pre nich pripravíme mega lyže, na ktorých sa posunú dopredu len ak budú kráčať spoločne za cieľom. Budeme veľmi radi, ak fanúšikovia zostavia svoj tím a vyzvú našich hráčov na súťaž v tejto netradičnej disciplíne.

 

Preťahovanie lanom
12:05

Už tradičná disciplína. Hráči A-tímu ŠK Slovan si to rozdajú s fanúšikmi. Na hlavnej ploche pred pódiom si zmerajú sily v preťahovaní lanom najprv proti deťom a následne proti dospelým. Budú vaše deti silnejšie ako naši hráči? A porazia naši hráčov fanúšikov alebo to bude naopak?

 

SPRIEVODNÉ AKTIVITY

Fotenie s víťaznou trofejou od Fotolabu
počas celého dňa

Vďaka partnerovi Fotolab si každý prítomný bude môcť odniesť pamiatku na 98. narodeniny ŠK Slovan Bratislava a výhru Slovenského pohára v podobe vyvolanej fotografie.
Všetci prítomní sa budú môcť dať odfotografovať s víťaznou trofejou Slovenského poháru.
Hostesky v stánku Fotolab Vás odfotia s hráčmi, priateľmi alebo len tak v dobrej nálade a pripravia pre Vás výtlačok fotografie.

 

Bristot Coffee corner
počas celého dňa

V roku 1919 vznikol náš klub pod názvom I.ČsŠK Bratislava. V rovnakom roku bola založená aj talianska káva značky Bristot, ktorá je partnerom nášho klubu a aj podujatia Deň Slovana. Kávu Bristot v talianskom štýle si každý fanúšik Slovana bude môcť vychutnať na "účet" partnera Bristot v Bristot coffee corner.

 

Stolný futbal vo farbách Slovana
počas celého dňa

Pre deti, ale aj dospelých sme nechali vyrobiť dva stolné futbaly, ktoré sú vo farbách nášho klubu. Zahrajte si proti sebe stolný futbal o pivo či kofolu.

 

Detská fun zóna Mladého slovanistu
počas celého dňa

Mladý slovanista si už tradične pripravil pre najmenších návštevníkov Fun zónu s nafukovacím hradom, strelou presnosti, prekážkovou dráhou, ako aj detskou chill-out zónou s kreslením. Rodičia si dajú chutnú kávu Bristot a ich najmenšie detičky sa môžu hrať v detskej fun zóne Mladého slovanistu.

 

Maľovanie na tvár
počas celého dňa

V detskej zóne mladého slovanistu sa budú môcť deti, ale aj dospelí nechať pomaľovať našou šikovnou facepainterkou, ktorá im na tvári a tele vykúzli obrázky od výmyslu sveta. A odtiaľ deti rovno do Fotolab kútiku, odkiaľ si na pamiatku zoberú fotografiu aj so svojou pomaľovanou tvárou.

 

Tehelné pole – história a budúcnosť
počas celého dňa

Expozícia venovaná súčasne najpozitívnejšie vnímanej situácii – výstavbe nového štadióna na Tehelnom poli. Výstava mapuje ako vyrástol prvý štadión na Tehelnom poli a ako prechádzal rôznymi etapami rekonštrukcií až po výstavbu nového štadióna na Tehelnom poli, ktorá aktuálne prebieha. Pri výstave obrazov sa bude nachádzať aj historik a autor publikácii Belasé Legendy pán Tomáš Černák, ktorý s radosťou zodpovie každú otázku a ponúkne odborný pohľad na význam Tehelného poľa v športovom a kultúrnom živote Bratislavy a Slovenska.

 

Dostaň sa na Tehelné pole už dnes!
počas celého dňa

A najväčšia bomba na záver. Najväčším lákadlom a  prekvapením 3. ročníka Dňa Slovana bude možnosť prejsť sa po útrobách a exteriéroch budúceho nového štadióna Tehelné pole. Túto každým vytúženú možnosť nám ponúkne špeciálna, iba pre túto príležitosť naprogramovaná virtuálna realita. Vďaka tejto technickej vychytávke so šikovným architektom a programátorom si budete môcť vyskúšať ten pocit stáť na Tehelnom poli už počas podujatia Deň Slovana. Túto aktivitu pre vás pripravila iniciatíva fanúšikov s názvom Slovanisti za Tehelné pole.

 

Tombola
Počas celého dňa si od krásnych hostesiek budete môcť zakúpiť lístky do výhernej tomboly.
Vyhrať môžete skvelé ceny od partnerov ako zájazd na ME do 21 rokov Slovensko – Anglicko od cestovnej kancelárie Futbaltour, zájazd so Slovanom do Európy, jedinečné CeWe foto knihy slovenskej reprezentácie z ME 2016 od Fotolabu, loptu adidas podpísanú hráčmi ŠK Slovan, ako aj mnohé iné ceny.

Žrebovanie sa uskutoční na konci podujatia o 16:15.

 

Gambrinus zóna s občerstvením
Počas celého dňa budete mať možnosť sa občertviť vynikajúcim čapovaným pivom značky Gambrinus, čapovanou kofolou, chutnými jedlami či inými pochutinami. V zóne Gambrinus sa pre návštevníkov podujatia bude nachádzať aj stan so sedením.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Na Tehelnom poli sa počas víkendu uskutočnil premiérový ročník Noci na Tehelku - pozrite si, ako to vyzeralo.
Poznáme okruh súperov pre prvé kvalifikačné kolo Ligy majstrov.
Naši mladíci oslávili prvenstvo doma na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Pozývame vás na Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.