Do Dunajskej Stredy špeciálny vlak

Belasá Šlachta organizuje výjazd do Dunajskej Stredy, predaj lístkov na vlak i zápas v sobotu.

Oficiálny fanklub ŠK Slovan Bratislava Belasá Šlachta organizuje výjazd špeciálnym vlakom na stretnutie posledného 33. kola Corgoň ligy 2010/11 v Dunajskej Strede, ktoré sa hrá v stredu 25. mája o 17.30 h. Lístky na vlak, ako aj na zápas, sa budú predávať v sobotu 21.5. od 16.00 h vo fanshope Belasej Šlachty. Vstupenky na zápas budú v predaji aj v pondelok a utorok od 17.00 h do 19.00 h v pokladni č. 2 na Pasienkoch zo strany Polusu.

Cena dopravy je 5 eur, vstupenka na zápas do sektoru fanúšikov hostí stojí 4 eurá. Viac informácií nájdete na stránke www.belasaslachta.sk.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
GAK 1902 – ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:1).
Sledujte priamy prenos z prvého prípravného zápasu ŠK Slovan Bratislava.

Neprehliadnite

V najnovšom diele podcastu Na Tehelnom poli sme si pozvali nášho trénera Yayu Tourého.
Pozrite si prvý rozhovor s novým trénerom ŠK Slovan Bratislava Yaya Touré. Prezradil, akým futbalom sa chce so Slovanom prezentovať, aj to, aké rozostavenie má najradšej.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.