V týchto dňoch prebieha európsky prieskum

V prípade záujmu máte možnosť zapojiť sa do prieskumu zameraného na názory fanúšikov o finančnom hospodárení európskych klubov.

Technická univerzita v nemeckom meste Chemnitz v spolupráci s Európskou futbalovou úniou (UEFA) organizuje v týchto dňoch prieskum pod názvom "Financial Fair Play Survey". Jeho hlavným cieľom je zistiť názor fanúšikov na finančné hospodárenie európskych klubov a poskytnúť tak UEFA podklady pre úpravu súčasného licenčného systému, ktorý musia spĺňať účastníci Ligy majstrov a Európskej ligy.

Univerzita nás v tejto súvislosti požiadala o pomoc pri propagácii tohto prieskumu. Ak máte záujem zapojiť sa doň, dotazník nájdete na stránke:

http://www.tu-chemnitz.de/hsw/sportwissenschaft/financialfairplay/

Na otázky možno odpovedať v angličtine, španielčine, francúzštine, taliančine, ruštine a nemčine.

V mene organizátorov vám ďakujeme za účasť.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pre obrovský záujem zo strany našich fanúšikov o Slovan stadium tour v letných mesiacoch dopĺňame nové časy komentovaných prehliadok nasledovne.
Hrať sa bude v x-Bionic v Šamoríne.

Neprehliadnite

Slovan získal ľavého krajného obrancu Sandra Cruza.
Získaj Kráľovskú edíciu dresov s logom Ligy majstrov za exkluzívnu cenu so zľavou -25 %.
Klub sa rozhodol podporiť ďalší predaj permanentiek predĺžením benifitu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.