Úvod Správy Tento zápas nám dal veľa

Tento zápas nám dal veľa

Hodnotenie trénera Ivana Vukomanoviča po prípravnom zápase Videoton FC – ŠK Slovan Bratislava (2:0).

Ivan Vukomanovič: „Bolo to dobré meranie síl so súperom, ktorý vedie maďarskú ligu a pravidelne účinkuje v európskych súťažiach. Videoton má v tíme silné individuality, hráčov, ktorí pôsobili v špičkových kluboch. Nikdy nie je pekné prehrať zápas, dnes sme však ukázali aj viacero pozitívnych vecí. Najmä v druhom polčase sme mali prevahu a dokázali súpera zatlačiť, no nevyužili sme šance. Chýba nám vyššia individuálna kvalita v zakončení. Príležitosti si vypracujeme, potom však nedokážeme urobiť ten finálny dotyk či pohyb, aby sme ich premenili. Po tvrdom zákroku domáceho kapitána Juhásza musel Aleksandar Čavrič v druhom polčase skôr striedať, pevne však verím, že to nebude nič vážne. Tento zápas nám dal veľa a ukázal, na čom ešte musíme zapracovať, aby sme boli čo najlepšie pripravení na úvod jarnej časti Fortuna ligy."

Pozývame vás na sobotňajšiu oslavu 105. narodenín klubu.