Úvod Správy Dvojgólový Bajza vystrelil juniorke remízu s Hlučínom

Dvojgólový Bajza vystrelil juniorke remízu s Hlučínom

Juniori Slovana Bratislava remizovali v prípravnom zápase s českým tímom FC Hlučín 2:2.

Juniorský výber Slovana Bratislava sa v sobotňajšom prípravnom zápase na umelej tráve v areáli štadióna Pasienky stretol s Hlučínom. Český treťoligista, ktorý vo svojej súťaži zimuje na štvrtom mieste, mal lepší vstup do zápasu a v prvom polčase sa ujal dvojgólového vedenia.

Zverenci trénera Jána Kozáka ml. predviedli po prestávke zlepšený výkon, čo sa prejavilo aj na vývoji skóre. Navrátilec Ján Bajza, ktorý strávil jesennú časť vo Zvolene, ukázal svoje kvality a postaral sa aspoň o remízu. Najprv skóroval z pokutového kopu a následne peknou strelou z priameho kopu vyrovnal na 2:2. Juniori tak po úvodnej výhre 5:0 nad Petržalkou zaznamenali v druhom prípravnom stretnutí remízu. V najbližšom prípravnom zápase sa naši mladíci predstavia v sobotu 11. februára na ihrisku treťoligovej Galanty.

ŠK Slovan Bratislava juniori – FC Hlučín 2:2 (0:2)

Góly Slovana: Bajza 2

Tridsaťkrát nám nestačí, majstri sú vždy belasí.
Ako reagovali fanúšikovia Slovana na otázku, či nám stačí 30 titulov?