Úvod Správy Chceli sme viac než bod

Chceli sme viac než bod

Názory trénerov po zápase 19. kola Fortuna ligy Spartak Myjava – ŠK Slovan Bratislava (1:1).

Ivan Vukomanovič (tréner Slovana): „Opäť sme veľmi skoro inkasovali napriek tomu, že sme si pred zápasom pripomínali silné stránky súpera. Prakticky hneď po inkasovanom góle sme mali veľkú šancu na vyrovnanie, ktorú sme bohužiaľ nepremenili. Hlavne v druhom polčase sme začali hrať lepšie a mali sme aj šance. Po vyrovnaní sme šli za víťazstvom, no bohužiaľ, ako už neraz nás zradila efektivita. Chceli sme viac, mali sme tam viaceré dobré momenty, no napokon musíme vnímať jeden bod ako realitu. Dnes nám znovu chýbali viacerí kľúčoví hráči, ktorí môžu urobiť rozdiel, nehrali sme v plnej sile. Končíme túto časť sezóny, potom začneme od nuly v poctivej zimnej príprave. Pozeráme sa pozitívne smerom do budúcnosti.“

Mikuláš Radványi (tréner Myjavy): „Mali sme dobrý vstup do zápasu, začali sme aktívne a dali gól. Súper potom prevzal iniciatívu. V druhom polčase sme chceli hrať aktívne, Slovan však má svoju kvalitu, silu, držal viac loptu a napokon vyrovnal. Ku koncu zavládli aj emócie, oba tímy chceli vyhrať. Pre oko diváka to bol dobrý zápas, škoda, že padli len dva góly. Bod napokon berieme.“

Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.