Úvod Správy S belasými dresmi na tretie miesto

S belasými dresmi na tretie miesto

ŠK Slovan Bratislava podporil chlapcov zo Súkromného liečebno – výchovného sanatória v Senci, ktorí na turnaji v Korni obsadili pekné tretie miesto.

Chlapci zo Súkromného liečebno – výchovného sanatória v Senci (SLVS) nastúpili na turnaji na umelej tráve v Korni v originálnych hráčskych dresoch ŠK Slovan Bratislava. Najúspešnejší slovenský klub touto formou podporil futbalistov zo SLVS, ktorí nastúpili zo znakom Slovana na hrudi.

Zástupcom riaditeľa SLVS v Senci je Mgr. Ivan Barát, ktorý je dlhoročný fanúšik Slovana a držiteľ permanentnej vstupenky. ŠK Slovan prostredníctvom Ivana Baráta podporil deti zo SLVS Senec a venoval im originálne dresy. „Krásne belasé dresy robia zázraky. Videl som na vlastné oči, čo to spravilo s našimi chalanmi. Dresy im priniesli hrdosť, odhodlanie, vieru, že môžu otočiť aj na pohľad prehraný zápas a hlavne rešpekt ku klubu, ktorý najviac milujem. Ďakujem klubu ŠK Slovan i Ivanovi Kmotríkovi ml. za krásne dresy a ochotu pomôcť deťom, ktoré takúto možnosť už možno nikdy v živote nebudú mať. Ďakujeme, že mohli nosiť tie najkrajšie dresy na svete,“ vyjadril sa Mgr. Ivan Barát zo SLVS v Senci. Mladí futbalisti zo SLVS Senec nakreslili nášmu klubu tento ďakovný obrázok.


Chlapci zo SLVS v Senci zanechali na turnaji v Korni veľmi dobrý dojem. V základnej skupine vyhrali všetky tri zápasy a vo štvrťfinále zdolali výber z Detského domova Trenčín jednoznačne 6:1. Semifinále s Bytčou bolo všeobecne považované za predčasné finále, v ktorom Senčania v belasých dresoch podľahli tesne 1:2. SLVS Senec napokon skončil na treťom mieste, keď v súboji o bronz zvíťazil nad Ded Medzilaborce 6:3.

ŠK Slovan Bratislava s radosťou podporil deti zo SLVS Senec prostredníctvom nášho verného fanúšika Ivana Baráta. Chlapcom prajeme do budúcnosti všetko dobré a veríme, že belasé dresy využijú aj pri ďalších športových podujatiach.

Výsledky detí zo SLVS Senec na turnaji v Korni:

SLVS Senec - DC Ružomberok 8:1 
SLVS Senec - Ded Bytča 3:6 
SLVS Senec - Ded Snina 11:2

Štvrťfinále: SLVS Senec – Ded Trenčín 6:1
Semifinále: SLVS Senec - Ded Bytča 1:2
O 3. miesto: SLVS Senec – Ded Medzilaborce 6:3

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.