Úvod Správy S belasými dresmi na tretie miesto

S belasými dresmi na tretie miesto

ŠK Slovan Bratislava podporil chlapcov zo Súkromného liečebno – výchovného sanatória v Senci, ktorí na turnaji v Korni obsadili pekné tretie miesto.

Chlapci zo Súkromného liečebno – výchovného sanatória v Senci (SLVS) nastúpili na turnaji na umelej tráve v Korni v originálnych hráčskych dresoch ŠK Slovan Bratislava. Najúspešnejší slovenský klub touto formou podporil futbalistov zo SLVS, ktorí nastúpili zo znakom Slovana na hrudi.

Zástupcom riaditeľa SLVS v Senci je Mgr. Ivan Barát, ktorý je dlhoročný fanúšik Slovana a držiteľ permanentnej vstupenky. ŠK Slovan prostredníctvom Ivana Baráta podporil deti zo SLVS Senec a venoval im originálne dresy. „Krásne belasé dresy robia zázraky. Videl som na vlastné oči, čo to spravilo s našimi chalanmi. Dresy im priniesli hrdosť, odhodlanie, vieru, že môžu otočiť aj na pohľad prehraný zápas a hlavne rešpekt ku klubu, ktorý najviac milujem. Ďakujem klubu ŠK Slovan i Ivanovi Kmotríkovi ml. za krásne dresy a ochotu pomôcť deťom, ktoré takúto možnosť už možno nikdy v živote nebudú mať. Ďakujeme, že mohli nosiť tie najkrajšie dresy na svete,“ vyjadril sa Mgr. Ivan Barát zo SLVS v Senci. Mladí futbalisti zo SLVS Senec nakreslili nášmu klubu tento ďakovný obrázok.


Chlapci zo SLVS v Senci zanechali na turnaji v Korni veľmi dobrý dojem. V základnej skupine vyhrali všetky tri zápasy a vo štvrťfinále zdolali výber z Detského domova Trenčín jednoznačne 6:1. Semifinále s Bytčou bolo všeobecne považované za predčasné finále, v ktorom Senčania v belasých dresoch podľahli tesne 1:2. SLVS Senec napokon skončil na treťom mieste, keď v súboji o bronz zvíťazil nad Ded Medzilaborce 6:3.

ŠK Slovan Bratislava s radosťou podporil deti zo SLVS Senec prostredníctvom nášho verného fanúšika Ivana Baráta. Chlapcom prajeme do budúcnosti všetko dobré a veríme, že belasé dresy využijú aj pri ďalších športových podujatiach.

Výsledky detí zo SLVS Senec na turnaji v Korni:

SLVS Senec - DC Ružomberok 8:1 
SLVS Senec - Ded Bytča 3:6 
SLVS Senec - Ded Snina 11:2

Štvrťfinále: SLVS Senec – Ded Trenčín 6:1
Semifinále: SLVS Senec - Ded Bytča 1:2
O 3. miesto: SLVS Senec – Ded Medzilaborce 6:3

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozrite si prehľad víkendových zápasov.
Pozrite si diskusnú reláciu Téma na TA3.
Pozrite si medailón o našom služobne najstaršom hráčovi.

Neprehliadnite

Na najbližší domáci zápas vás pozývame spolu so spoločnosťou Ticketportal.
Juraj Kucka po zápase v Ružomberku.
Slovan dostal ďalších 206 vstupeniek navyše

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.