Úvod Správy A-tím Prvý súťažný zápas novej sezóny odohráme už v utorok

Prvý súťažný zápas novej sezóny odohráme už v utorok

Zápas 1. predkola Európskej ligy na pôde FK Partizani Tirana odohráme v utorok 28. júna od 18.00.

Program prvého mužstva Slovana Bratislava na najbližšie dni sa výrazne mení. Prvý zápas 1. predkola Európskej ligy na pôde FK Partizani Tirana sa presúva zo štvrtka na utorok. V dôsledku tejto zmeny neodohráme plánované prípravné zápasy s Mattersburgom a Zlínom.

Duel prvého predkola Európskej ligy s FK Partizani Tirana, ktorý bol pôvodne plánovaný na štvrtok 30. júna, sa presúva na utorok 28. júna. O zmenu požiadala albánska strana a súvisí s vyťažením štadióna v Elbasane, kde sa zápas odohrá. Výkop zápasu je tak na programe v utorok 28. júna od 18.00 stredoeurópskeho letného času.

V súvislosti s posunom zápasu na utorok a pondelňajším odletom mužstva do Albánska sa neuskutočnia plánované prípravné stretnutia s Mattersburgom a Zlínom. Hráči sa už momentálne naplno sústredia na utorňajší zápas v Albánsku, čomu bol prispôsobený aj tréningový  proces.

Odvetný zápas 1. predkola odohráme vo štvrtok 7. júla na štadióne v Senici, keďže na Pasienkoch ešte finišuje letná výmena trávnika. Čas výkopu oznámime po definitívnom potvrdení od UEFA. Pre fanúšikov pripravujeme dopravu do Senice a všetky podrobnosti o spôsobe dopravy včas prinesieme prostredníctvom našich oficiálnych komunikačných kanálov.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Slovanisti v sobotu o 14:00 v prípravnom zápase privítajú bieloruský tím FC Dynamo Brest.
Vo štvrtok 15.11. 2018 o 17.29 h sa položil posledný kus trávnika na nové Tehelné pole.

Neprehliadnite

Vo štvrtok 15.11. 2018 o 17.29 h sa položil posledný kus trávnika na nové Tehelné pole.
Prinášame ďalšie fotografie zo včerajšieho pokladania trávnika.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.