Úvod Správy Belasé novinky od novej sezóny vo vašich schránkach!

Belasé novinky od novej sezóny vo vašich schránkach!

ŠK Slovan Bratislava pripravil pre fanúšikov nový newsletter Belasé novinky.

Slovan Bratislava prichádza s novinkou v podobe elektronického newslettra Belasé novinky, ktoré budú zadarmo distribuované priaznivcom do mailových schránok. Fanúšikovia tak budú môcť byť v ešte užšom kontakte s klubom a môžu sledovať exkluzívne novinky z jeho kuchyne.

Najúspešnejší slovenský klub prichádza po klubových kartách s ďalším novým konceptom komunikácie so svojimi priaznivcami. Belasé novinky vznikli, aby ste si ako fanúšikovia informácie nemuseli hľadať, ale aby prichádzali ako na podnose priamo k vám. Chceme, aby naši priaznivci vedeli ako prví tie najaktuálnejšie novinky o dianí v klube.

Newsletter bude v prvej fáze určený majiteľom permanentiek a klubových kariet. Ďalší záujemcovia o prijímanie newslettru sa môžu bezplatne registrovať v pop-up okne, ktoré sa vám zobrazí kliknutím na tlačidlo "Novinky e-mailom".  Rovnako bude možné sa registrovať na prvom domácom zápase Fortuna ligy 2016/17. Fanúšik má na výber dve možnosti registrácie, pričom v druhej možnosti môže získať narodeninové zľavy, akcie a ďalšie výhody.

Belasé novinky budú vychádzať vždy v týždni pred domácim ligovým zápasom. Pripravujeme aj mimoriadne vydania napríklad pri príležitosti duelov Európskej ligy či podujatí, ktoré ŠK Slovan pre svojich priaznivcov organizuje.

Prvé vydanie newslettra pripravujeme na začiatku novej sezóny 2016/17. Fanúšikovia sa v newslettri môžu tešiť na podrobné informácie o najbližšom domácom zápase, videá z dielne Slovan TV či akcie z nášho fanshopu. Jedine odberatelia newslettra navyše budú môcť sledovať exkluzívne štatistiky z výkonov našich hráčov v majstrovských zápasoch (napr. počet nabehaných kilometrov, úspešnosť v osobných súbojoch, počet presných prihrávok a pod.).

Registrovať sa môžete v pop-up okne, ktoré sa vám zobrazí kliknutím na tlačidlo "Novinky e-mailom".

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.
Ako prežil dovolenku náš stopér a aký bol včerajší prvý tréningový deň prípravy?

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.