Úvod Správy Tamás Priskin prispel k víťazstvu Maďarska

Tamás Priskin prispel k víťazstvu Maďarska

Náš útočník Tamás Priskin nastúpil v prvom zápase Maďarska na ME 2016 a gólovou prihrávkou prispel k výhre 2:0 nad Rakúskom.

Tamás Priskin začal zápas proti Rakúsku na lavičke náhradníkov a na ihrisko sa dostal v 69. minúte, keď vystriedal strelca úvodného maďarského gólu Szalaia. V tom čase už hrali Rakúšania oslabení a Priskin sa postavil na hrot útoku, kde okamžite po príchode na trávnik rozvíjal nebezpečné protiútoky našich južných susedov.

Útočník Slovana Bratislava sa na hrote prejavoval dobrým pohybom a tradične vysokou úspešnosťou v súbojoch. Svoj výkon vyšperkoval v 87. minúte, keď si prebral loptu na vlastnej polovici a na veľkú vzdialenosť našiel presnou prihrávkou na pravej strane Stiebera, ktorý v nájazde na brankára nezaváhal a poistil maďarský triumf 2:0. Tamás Priskin si tak spolu so spoluhráčmi mohol vychutnať úvodné víťazstvo nad veľkým rivalom, ktoré dáva Maďarom reálnu šancu na postup do osemfinále.

Pre deti vyčleníme samostatné sektory a bezplatné vstupenky.