Úvod Správy Prvou posilou do novej sezóny je mládežnícky reprezentant Holandska Lesly de Sa

Prvou posilou do novej sezóny je mládežnícky reprezentant Holandska Lesly de Sa

Káder Slovana Bratislava posilní 23-ročný ofenzívny záložník Lesly de Sa.

Prvá posila pre novú sezónu 2016/17 oživí ofenzívne rady nášho mužstva. 23-ročný Holanďan Lesly de Sa je rýchlonohý typ krídelníka, ktorý môže nastupovať na pravej i ľavej strane. Odchovanec Ajaxu Amsterdam a bývalý holandský mládežnícky reprezentant podpísal s belasými štvorročný kontrakt.

Lesly de Sa je odchovancom Ajaxu Amsterdam, kde prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami a pripísal si aj štarty v A-mužstve. Posledné dve sezóny strávil na hosťovaniach v holandských kluboch Go Ahead Eagles a Willem II Tilburg. V aktuálnom ročníku najvyššej holandskej súťaže nastúpil za Tilburg v osemnástich zápasoch. Do Slovana prichádza po uplynutí zmluvy v Ajaxe ako voľný hráč.

Ide o rýchlonohého hráča, ktorý je silný na lopte a môže nastupovať na pravom i ľavom krídle. Jeho prednosťou sú nebezpečné centre z kraja, ktorými zásobuje spoluhráčov v priestoroch pred bránou.

Nová posila belasých má bohaté skúsenosti z holandských mládežníckych reprezentácií. De Sa postupne reprezentoval vo výberoch do 15 až 21 rokov a za Holandsko odohral celkom dvadsaťdeväť stretnutí.

„Sme radi, že Lesly prichádza do Slovana. Očakávame od neho skvalitnenie ofenzívnej fázy a rýchlosť v krídelných priestoroch, čo by malo mať pozitívny vplyv na herný prejav mužstva. Ako sme už avizovali, káder Slovana bude značne obmenený. Môžem prezradiť, že v letnom prestupovom období budeme veľmi aktívni. Chápem prvotné reakcie fanúšikov na odchody hráčov, ale odchádzajúcich hráčov nahradíme ešte väčšou kvalitou, hráčmi hladných po úspechu, ktorý v Slovane všetci očakávame. Naše ciele sú vždy iba tie najvyššie.“ povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v stredu o 13:00 predstavia v Dunajskej Strede.
Prehľad výsledkov mládeže.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.