Úvod Správy Zlomovým momentom vyrovnávajúci gól Šeba

Zlomovým momentom vyrovnávajúci gól Šeba

Názory trénerov po zápase 26. kola Corgoň ligy 2010/11 ŠK Slovan Bratislava - Dukla Banská Bystrica.

Názory trénerov po zápase 26. kola Corgoň ligy 2010/11 ŠK Slovan Bratislava - Dukla Banská Bystrica (3:1):

Karel Jarolím (tréner Slovana): „Zápas sa pre nás nevyvíjal dobre. Dukla prakticky z prvej vážnejšej akcie skórovala, keď sme nepokryli zakončujúceho útočníka. Súhlasím s kolegom, že kľúčovým momentom bol vyrovnávajúci gól Filipa Šeba. V druhom polčase sme sa chceli nadýchnuť k ofenzíve, ale prekonať obranu Dukly nebolo jednoduché. Aj po prestávke sme ešte nechali pôvodný systém s jedným vysunutým útočníkom. Mali ho dopĺňať z krajov Žofčák s Milinkovičom, ale aj zo stredu Grendel a Guédé. Miestami sa to darilo, inokedy menej. Viackrát nám k úspešnému zakončeniu chýbal krok. Poslali sme do hry druhého útočníka a náš tlak sa vystupňoval. Bolo to o tom, či premeníme vytvorené príležitosti. Našťastie, Karim to zobral na seba a strelil vytúžený gól. Pochváliť musím aj Filipa Šeba. Je to gólový hráč, má správny inštinkt strelca.“

Štefan Zaťko (tréner Dukly): „Môžem len pogratulovať Slovanu k zaslúženému víťazstvu. Domáci boli takmer počas celého zápasu lepší. Nastúpili sme v pozmenenej zostave, no napriek tomu sme sa chceli pokúsiť sťažiť Slovanu život. Spočiatku sa nám to darilo a dali sme aj gól. Zlomovým momentom však bol vyrovnávajúci zásah Šeba tesne pred prestávkou. Keďže výkonu viacerých našich hráčov dnes chýbala potrebná kvalita, tlaku Slovana sme napokon neodolali.“

Poznáme program belasých až do siedmeho nadstavbového kola.