Úvod Správy Zvíťaziť mohli obaja

Zvíťaziť mohli obaja

Názory trénerov po zápase 30. kola Fortuna ligy 2015/16 MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava.

Názory trénerov po zápase 30. kola Fortuna ligy 2015/16 MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (0:0):

Nikki Papavasiliou (tréner Slovana): „Pre divákov to bol zaujímavý zápas, hralo sa vo veľmi dobrom tempe. Po pohárovom finále a krátkom čase na oddych sa hráči skonsolidovali a hrali v plnom nasadení počas deväťdesiatich minút. Po dnešnej prehre Trenčína sme tento zápas jednoducho museli vyhrať. V druhom polčase sme dali všetko do útoku, hralo sa hore – dole. Oba tímy chceli a mohli zvíťaziť. My aj Žilina sme si vypracovali dostatok šancí, bohužiaľ, my sme tie naše nepremenili. Hráči ukázali po prehratom finále charakter. Po tomto výsledku zostávame v hre o titul, ja boju o víťazstvo v lige stále verím. Teraz ideme vyhrať najbližšie tri zápasy. Som si istý, že ukážeme správny prístup, dobré nasadenie a zvládneme aj zápas s Trenčínom. Ďakujem aj môjmu kolegovi, Žilina chcela hrať futbal.

Adrián Guľa (tréner Žiliny): „Ďakujem za kompliment súperovi a odovzdávam ho späť. Slovan ukazuje progres vo výkonnosti. Zápas mal všetko – emócie, nasadenie a množstvo príležitostí. Takto by to malo vyzerať, hrať na víťazstvo počas celého stretnutia. Mojim chlapcom chýbalo pri šanciach pol kroka, potom skórovali z hraničnej situácie, gól pre ofsajd nebol uznaný. Chalani ukázali solídnu mentalitu a kvalitu hry. Budeme do konca tvrdo pracovať na tom, aby sme zvládli nasledujúce tri zápasy.“

Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.