Úvod Správy Ženy zvládli obrat, žiačky nie

Ženy zvládli obrat, žiačky nie

Žiačky Slovana si skomplikovali cestu za titulom, šancu na reparát majú už v sobotu.

Ženy a žiačky ŠK Slovan absolvovali 14. kolo najvyššej slovenskej súťaže na ihrisku Ajaxu Pakostov s rozdielnymi výsledkami.

Naše ženy síce po prvom polčase prehrávali 0:1, ale po zmene strán nepripustili prekvapenie a tromi gólmi otočili výsledok na konečných 3:1. Žiačky už také úspešné neboli a po bezgólovom polčase podľahli svojim súperkám 0:1. Znamená to, že mladé slovanistky majú aktuálne na vedúcu Žilinu trojbodovú stratu. Tú budú môcť zverenkyne trénera Romana Jasovského zmazať už túto sobotu o 13.15 h, keď na svojom ihrisku na Bajkalskej ulici privítajú práve svojho najväčšieho konkurenta v súboji o titul Žilinu. Po tomto stretnutí o 15.00 h sa hrá aj zápas I. ligy žien ŠK Slovan - Žilina.

14. kolo I. ligy žien:
Ajax Pakostov - ŠK Slovan Bratislava 1:3 (1:0) - góly Slovana: Mravíková, Haršányiová, Hudecová