Úvod Správy Spartak – Slovan 0:9

Spartak – Slovan 0:9

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Starší dorastenci Slovana privítali v 17. kole na domácom trávniku futbalistov Bardejova. V 42. minúte sa belasí dostali do vedenia, ale v úvode druhého polčasu sa súperovi podarilo vyrovnať. Tri body priniesol až druhý gól Patrika Pinteho v 65. minúte a skóre sa už do konca zápasu nezmenilo.

Uplynulý týždeň priniesol aj derby stretnutia mladšieho dorastu so Spartakom Trnava. Sedemnásťroční slovanisti podľahli rovesníkom z Trnavy 0:3. Naopak, naša U16 predviedla dokonalú exhibíciu a rozstrieľala Spartak 9:0.

Starší žiaci Slovana uspeli v domácich dueloch s Dunajskou Stredou, U15 zvíťazila 7:0 a U14 2:0. Mladší žiaci U13 a U12 cestovali do Púchova a odniesli si po víťazstvách 9:2 resp. 11:3 plný počet bodov.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

17. kolo
ŠK Slovan – Partizán Bardejov 2:1 (1:0) – Pinte 2
Zostava Slovana: Šlahor – Wallner, Kitka, Nedorost, Baláž – Morócz, Belošic, Tanhauser (59. Mašulovič), Rigo, Hrnčár (90. Pecho) – Pinte (88. Brodziansky)

17. kolo
Spartak Trnava – ŠK Slovan 3:0 (1:0)
Zostava Slovana: Trnovský – Kočik (53. Dolán), Kratochvíl, Šimora, Červenák – Németh, Lacko, Daniš (41. Kajtár), Potoma – Fronc (70. Žákovič), Herman (41. Lexa)

17. kolo
Spartak Trnava – ŠK Slovan 0:9 (0:5) – Čerňanský 3, Hudák 2, Filipiak, Čech, Chabreček, Haramia
Zostava Slovana: Hronček – Habodasz, Čech, Chabreček, R. Nagy (75. Kaňovič) – T. Nagy (67. Voštinár), Kiss, Hudák, Filipiak, Pochylý (72. Kozák) – Čerňanský (61. Haramia)

Slovan U15 – I. liga starších žiakov Západ
17. kolo
ŠK Slovan – DAC Dunajská Streda 7:0 (4:0) – Giesser 3, Bekö, L. Nagy, Lukáčik, Kuruc
Zostava Slovana: Tanglmayer – Tóth, F. Nagy, Hornyák, Užík – Lavrinčík, L. Nagy (46. Krajčír), Bekö (36. Mifkovič), Lukáčik (46. Kuruc) – Giesser (46. Polakovič), Strelec (36. Lieskovský)

Slovan U14 – I. liga starších žiakov Západ
17. kolo
ŠK Slovan – DAC Dunajská Streda 2:0 (1:0) – Čerepkai, Kolník
Zostava Slovana: Chudík (45. Danihel) – Jankovič (48. Galovič), Lacko (62. Čabala), Palacka, Polčic – Tučný (62. Matzenauer), Hornyák, Igaz, Vician – Božik, Čerepkai (46. Kolník)

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov Západ
17. kolo
MŠK Púchov – ŠK Slovan 2:9 (0:5) – Juritka a Murgaš po 2, Záhon, Kachnič, Jamrich, Šütö, Penčev
Zostava Slovana: Marics, Mikoláš – Popik, Kozák, Penčev, Murgaš, Halcin, Šütö, Jamrich, Kachnič, M. Sauer, Mišovič, Záhon, Parajka, Kollár, Benko, Juritka, Riznič

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov Západ
17. kolo
MŠK Púchov – ŠK Slovan 3:11 (3:5) – Jajcaj 3, Šalkovič a Marcelli po 2, Masaryk, Lendel, Gemainer, Mandúch
Zostava Slovana: Horvát, Božík – Masaryk, Slovák, Gemainer, Nemeškurti, L. Sauer, Kovács, Mandúch, Holub, Feder, Marcelli, Rehuš, Balko, Murár, Svoboda, Jajcaj, Lendel, Hudák, Šalkovič, Marko

Pred týždňom sa na Tehelnom poli, aj za účasti hráčov A tímu Slovana, konal výber do prípraviek. Pozrite, ako to vyzeralo.
V najlepšej jedenástke je päť slovanistov.