Úvod Správy Pochvala pre súdržný tím

Pochvala pre súdržný tím

Názory trénerov po zápase 19. kola Fortuna ligy 2015/16 ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina.

Názory trénerov po zápase 19. kola Fortuna ligy 2015/16 ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina (2:1):

Nikki Papavasiliou (tréner Slovana): „Bol to veľmi dobrý zápas aj pre divákov. Stretli sa dve kvalitné mužstvá a hralo sa vo vysokom tempe. Chcem pochváliť mojich hráčov. Nechali na ihrisku všetko. Hrali veľmi koncentrovane a výborne plnili stanovenú taktiku. Keď na trávniku pôsobíte ako jeden tím, chalani si navzájom pomáhajú a bojujú, šanca, že zápas vyhráte, je výrazne väčšia. To sa dnes potvrdilo. Myslím si, že vzhľadom na počet príležitostí je konečný výsledok spravodlivý. Je to veľmi cenné víťazstvo nad silným súperom. Aj v zime nás čaká veľa práce. Určite sa chceme posilniť. Verím, že sa nám podarí vybrať tých správnych hráčov. Na jarnú časť sezóny sa musíme pripraviť oveľa lepšie. Trenčín mal na jeseň vynikajúcu formu, ale my budeme bojovať, aby sme sedembodovú stratu zmazali.
Na záver chcem zaželať všetkým ľuďom v slovenskom futbale príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok.“

Adrián Guľa (tréner Žiliny): „Podali sme veľmi kvalitný výkon, oveľa lepší ako v posledných zápasoch vonku. Škoda len, že nám nepriniesol bodové ovocie. Chlapci by si zaslúžili lepší výsledok. Mali sme veľmi dobrý vstup do zápasu. Do 6. min sme si vytvorili dve veľké šance. V závere prvého polčasu sme síce inkasovali, ale krátko po prestávke sa nám podarilo vyrovnať. Slovan využil jeden brejk, naša snaha naopak ku gólu neviedla. Za celú jeseň sme však ukázali veľa pozitívneho. Budeme pracovať ďalej a do jari sa určite opäť posunieme ďalej.“

Pre deti vyčleníme samostatné sektory a bezplatné vstupenky.