Úvod Správy Najlepší strelec súťaže zachraňoval bod

Najlepší strelec súťaže zachraňoval bod

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Starší dorastenci Slovana remizovali v 13. kole s rovesníkmi zo Žiliny 2:2. Posledný zápas jesennej časti I. ligy nezačali podľa predstáv a už od 4. minúty museli doháňať nepriaznivý stav. V 33. minúte belasí vyrovnali vďaka presnému zásahu Šimona Štefanca, ale ešte do prestávky sa Žilina opäť ujala vedenia. To už domáci hrali bez vylúčeného Adama Nedorosta. Napriek tomu sa v druhom polčase snažili o vyrovnanie a minútu pred koncom premenil ich aktivitu na gól kapitán Dávid Kondrlík, ktorý je s 12 zásahmi najlepším strelcom súťaže.

Starší žiaci Slovana hostili Zlaté Moravce a ich konto spolu zaťažili až 21 gólmi. U15 zdolala svojho súpera 8:0, U14 zvíťazila nad rovesníkmi ViOnu ešte výraznejšie – 13:0. Mladší žiaci doplnení aj o prípravkárov z U11 pre zmenu cestovali do Zlatých Moraviec, ale po svojich zápasoch mohli byť rovnako spokojní ako ich starší kolegovia. Naša U13 zvíťazila 10:4 a kombinovaný tím U12 a U11 presvedčivo 16:0.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

13. kolo
ŠK Slovan – MŠK Žilina 2:2 (1:2) – Š. Štefanec, Kondrlík
Zostava Slovana: Šlahor – Pinte (83. Hrnčár), Laczkó, Baláž, Nedorost – A. Štefanec (75. Mašulovič), Zemko – Kele, Š. Štefanec (88. Pecho), Rigo – Kondrlík

Slovan U15 – I. liga starších žiakov Západ
13. kolo
ŠK Slovan – ViOn Zlaté Moravce 8:0 (4:0) – Strelec 3, Giesser 2, Valentín, L. Nagy, Bekö
Zostava Slovana: Jurčík – Valentín (44. Stolárik), Tóth (36. Hrebeň), Užík (36. Bekö), Farkaš (36. Mifkovič) – Giesser, Černák – L. Nagy, M. Hornyák, Strelec – Kuruc (36. Lavrinčík)

Slovan U14 – I. liga starších žiakov Západ
13. kolo
ŠK Slovan – ViOn Zlaté Moravce 13:0 (3:0) – Čerepkai 5, P. Bartoš a Tučný po 3, M. Vician, Galovič
Zostava Slovana: Sokol (42. Korčuška) – M. Vician, Zechel (36. Lacko), Polčič, Zbudila (42. Matzenauer) – Igaz, G. Hornyák – P. Bartoš, Duffek (36. Jankovič), Tučný – Galovič (36. Čerepkai)

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov Západ
13. kolo
ViOn Zlaté Moravce - ŠK Slovan 4:10 (4:5) – Božik a Murgaš po 2, Mydla, Murcko, David Džavoronok, Plavnik, Šimek, vlastný
Zostava Slovana: Novakov, Daniel Džavoronok – Kis, Mydla, Hapl, Bodnár, Murcko, Sečanský, David Džavoronok, Božik, Kazimír, Podzámsky, Hečko, Plavnik, Šimek, Murgaš, Veselík, Vašš, Demjanovič

Slovan U12/U11 – I. liga mladších žiakov Západ U12
13. kolo
ViOn Zlaté Moravce - ŠK Slovan 0:16 (0:6) – M. Sauer 4, Murár 3, L. Sauer a Juritka po 2, Súkenník, Nemeškürti, Mišovič, Jajcaj, Svoboda
Zostava Slovana: Marics, Horváth – Súkennik, Murár, Leščák, Nemeškürti, L. Sauer, Benko, Masaryk, Kachnič, M. Sauer, Mišovič, Rehuš, Marušin, Murár, Halcin, Jajcaj, Juritka, Svoboda, Marcelli

Na turnaji sa predstaví šesť mužstiev so zahraničnou účasťou.
Pred týždňom sa na Tehelnom poli, aj za účasti hráčov A tímu Slovana, konal výber do prípraviek. Pozrite, ako to vyzeralo.

Majstrovské tričká si môžete zakúpiť na sobotňajšom zápase s Ružomberkom.