Úvod Správy Škoda inkasovania po našej šanci

Škoda inkasovania po našej šanci

Názory trénerov po stretnutí 15. kola Fortuna ligy medzi Ružomberkom a Slovanom.

Názory trénerov po stretnutí 15. kola Fortuna ligy 2015/16 MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava (1:1):

Nikki Papavasiliou (tréner Slovana): „Myslím si, že sa hral rýchly futbal a po celý čas bol zápas v dobrom tempe. Najmä v prvom polčase sme mali isté problémy. Tie vyplynuli z toho, že po zranení Podaného a Simoviča sme museli niektorých hráčov presunúť na iné posty a následne sa zranili aj Milinkovič a Čikoš. Napriek tomu hrali všetci tí, ktorí boli na ihrisku veľmi dobre. Mali sme mnoho šancí, v druhom polčase sme často kontrolovali hru, a preto ma mrzí, že namiesto využitia Peltierovej šance sme z protiútoku dostali gól. Toto by sa nám nemalo stávať, pretože za daných okolností by sme mali vedieť kontrolovať priebeh stretnutia a odviezť si tri body. Napriek tomu mám dobrý pocit z nášho smerovania. Sme na dobrej ceste a hráči sa stále zlepšujú. Tento raz to tri body neboli, ale to nevadí. Ideme ďalej.“

Ladislav Pecko (tréner Ružomberka): „Ak hral Slovan dobre, tak my sme museli hrať výborne. Prvý polčas sme boli jasne lepším mužstvom. Mali sme dve čisté šance, ktoré sa skončili na brvne. Hrali sme lepšie celý prvý polčas, no proti Slovanu musíte vyhrávať 1:0, a potom máte šancu na víťazstvo. Slovan dal v podstate gól z prvej strely na bránku, ale o našom charaktere svedčí to, že sme sa nevzdali a bojovali sme. Sme sklamaní zo straty dvoch bodov, ale po priebehu v závere máme aspoň bod.“

Na turnaji sa predstaví šesť mužstiev so zahraničnou účasťou.
Pred týždňom sa na Tehelnom poli, aj za účasti hráčov A tímu Slovana, konal výber do prípraviek. Pozrite, ako to vyzeralo.

Majstrovské tričká si môžete zakúpiť na sobotňajšom zápase s Ružomberkom.