Úvod Správy Autogramiáda hráčov na novú kolekciu PANINI FIFA 365 od PANINI

Autogramiáda hráčov na novú kolekciu PANINI FIFA 365 od PANINI

Pred nedeľným zápasom Slovan - Trenčín prebehne autogramiáda hráčov ŠK Slovan.

Nová zberateľská kolekcia PANINI FIFA 365 od PANINI je už na Slovane!

Pred zápasom ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín bude pre fanúšikov zorganizovaná autogramiáda hráčov ŠK Slovan. Hráči sa budú podpisovať  na úplne novú kolekciu PANINI FIFA 365 od PANINI, ktorú si budú môcť fanúšikovia zakúpiť pred zápasom vo fanshope. Autogramiáda sa uskutoční pred zápasom v čase od 13:35 do 13:50. Autogramiády sa zúčastnia hráči, ktorí nebudú nominovaní na zápas alebo nebudú môcť nastúpiť do zápasu pre zranenie.

Každý fanúšik, ktorý si kúpi 3 ks balíčkov nálepiek PANINI FIFA 365 od PANINI získa špeciálny hárok so 4 nálepkami zdarma. Pripomíname, že špeciálny hárok obsahuje 4 nálepky hráčov, z ktorých dvaja hráči budú hráčmi ŠK Slovan Bratislava.
Neváhaj, zbieraj kolekciu PANINI FIFA 365 od PANINI! Vyskladaj si mužstvo ŠK Slovan a celý album svetových klubov a hráčov.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Aktuálne vydanie bulletinu.
Belasí v pondelok o 18:00 vyzvú Sereď.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.