Úvod Správy Nevyužité šance na návrat do zápasu

Nevyužité šance na návrat do zápasu

Názory trénerov po zápase 8. kola Fortuna ligy 2015/16 MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava.

Názory trénerov po zápase 8. kola Fortuna ligy 2015/16 MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (3:0):

Nikki Papavasiliou (tréner Slovana): „Gratulujem domácim k víťazstvu. Vedeli sme, že Žilina má kvalitné mužstvo s mladými hráčmi, ktorí budú behať 90 minút. Nevyšiel nám už vstup do zápasu a veľmi rýchlo sme inkasovali. Potom sme si vytvorili dve-tri šance, z ktorých sme mohli vyrovnať. Trafili sme však len žrď. Naopak, dostali sme ešte dva góly a prakticky sme si prehrali zápas už za prvý polčas. Po prestávke sme skúšali niečo zmeniť. Vysunuli sme napádanie vyššie, opäť sme mali príležitosti, ale opäť bez gólu. Niektorí hráči ma dnes výkonom a prístupom uspokojili viac, iní menej. Som však presvedčený, že deň za dňom, týždeň za týždňom sa budeme posúvať vpred. V tréningoch mužstvo pracuje veľmi dobre. Žiaľ, začali sme v rozbehnutej sezóne a niektorí súperi sú napríklad aj z hľadiska fyzickej pripravenosti na tom lepšie. Pracujeme na tom, aby sme tento ich náskok zmazali, a zároveň dosahovali čo najlepšie výsledky.“

Adrián Guľa (tréner Žiliny): „Videli sme veľmi dobrý zápas. V prvom polčase sme podali excelentný výkon, ktorý bol nielen efektný, ale aj efektívny. Vedel som, že bude dôležité ustáť za stavu 3:0 úvod druhého polčasu, čo sa nám podarilo. Som rád, že po reprezentačnej prestávke chlapci vynikajúco pracovali nielen smerom dopredu. Dobre fungovala aj obrana a podržal nás aj brankár Volešák.“

Oficiálne stanovisko ŠK Slovan Bratislava.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.