Úvod Správy Z Banskej Bystrice s bodom

Z Banskej Bystrice s bodom

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Starší dorastenci Slovana sa aj v 2. kole I. ligy predstavili na ihrisku súpera a v Banskej Bystrici remizovali 1:1. Belasí mali dobrý vstup do stretnutia, už v 16. minúte viedli po vlastnom góle Tótha. Výsledok 0:1 platil až do 82. minúty, keď Dukla vyrovnala. V závere po druhej žltej karte pre Adama Laczka ešte bratislavský tím hral krátko v oslabení, no nerozhodný stav sa už nezmenil.

Zápasy ďalších mládežníckych súťaží naplánované na uplynulý víkend Slovenský futbalový zväz odložil pre veľké horúčavy.