Úvod Správy Zaslúžili sme si vyhrať

Zaslúžili sme si vyhrať

Názory trénerov po odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy 2015/16 ŠK Slovan Bratislava – FC Krasnodar.

Názory trénerov po odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy 2015/16 ŠK Slovan Bratislava – FC Krasnodar (3:3):

Dušan Tittel (tréner Slovana): „Naším zámerom bolo neinkasovať, stal sa však pravý opak. Dostali sme rýchly gól z penalty a vzápätí ďalší z prvej strely. Tento moment výrazne otriasol mužstvom, nebolo ľahké dostať sa z toho. Polčas sme dohrávali v zlom psychickom rozpoložení. Cez prestávku sme chlapcov povzbudzovali. Povedali sme si, že budeme hrať, akoby bol stav 0:0. Za výkon v druhom polčase si mužstvo zaslúži pochvalu. Dali sme tri góly, nastrelili brvno a mali aj ďalšie šance. Robo Vittek opäť dokázal, že je pán futbalista. Krasnodar má vysokú kvalitu. Paradoxne, pri veľkej ofenzívnej sile súpera sme len jeden z piatich gólov dostali z hry. V súčte oboch stretnutí bol súper lepší. Jeho postup je spravodlivý a ja mu gratulujem. Dnes sme si však zaslúžili vyhrať.“

Oleg Kononov (tréner Krasnodaru): „Futbal sa hrá na góly. My sme dnes dali tri, čo nám stačilo na postup. S tým sme spokojní, inak si ale budeme mať čo rozobrať. V druhom polčase sme hrali zle, spravili sme veľa chýb. Slovan má kvalitné mužstvo a dokázal to využiť.“

Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.