Úvod Správy Pred zápasom s FK Krasnodar partnerské aktivity adidas

Pred zápasom s FK Krasnodar partnerské aktivity adidas

Fanúšikovia sa môžu pred zápasom a počas polčasovej prestávky zapojiť do súťaží s adidasom.

Vo štvrtok o 20:15 nastúpia belasí v odvetnom zápase 3.predkola EL proti ruskému mužstvu FK Krasnodar. Partner klubu adidas opätovne pripravuje pre fanúšikov zábavu priamo na štadióne.

Fanúšikovia si budú môcť zasúťažiť v dvoch aktivitách:
- v rýchlosti strely na bránu
- v presnosti strely na bránu

Každý z fanúšikov, ktorý sa súťaže zúčastní získa spomienkový suvenír od partnera adidas a víťazi súťaží získajú futbalovú loptu. Každá súťaž bude rozdelená do troch kategórií:
- do 12 rokov
- od 12 rokov do 16 rokov
- od 16 rokov

Aktivity adidas sa budú nachádzať na štadióne Pasienky zo strany Vajnorskej ul. v blízkosti pokladni č.6 a pre fanúšikov budú dostupné pred zápasom ako aj počas polčasovej prestávky.

Vstupenky na zápas si môžete zakúpiť prostredníctvom predpredaj.sk už teraz on-line a vyhnete sa tak možným radom pri pokladniach.

Tešíme sa na vašu podporu a zároveň vám želáme presnú a rýchlu strelu v súťaži s adidasom.

ŠK Slovan Bratislava ´B´ - Spartak Myjava 1:3.
Belasí sa v nedeľu o 17:30 predstavia v Dunajskej Strede.