Úvod Správy Zábava s adidasom priamo na štadióne

Zábava s adidasom priamo na štadióne

Vo štvrtok prvý zápas 2.predkola proti UCD Dublin AFC a adidas aktivity pre fanúšikov.

Vo štvrtok o 20:15 nastúpia belasí v prvom zápase 2.predkola EL proti írskemu mužstvu UCD Dublin AFC. Partner klubu adidas pripravil pre fanúšikov zábavu priamo na štadióne.

Fanúšikovia si budú môcť zasúťažiť v dvoch aktivitách:
- v rýchlosti strely na bránu
- v presnosti strely na bránu

Každý z fanúšikov, ktorý sa súťaže zúčastní získa spomienkový suvenír od partnera adidas a víťazi súťaží získajú futbalovú loptu. Každá súťaž bude rozdelená do troch kategórií:
- do 12 rokov
- od 12 rokov do 16 rokov
- od 16 rokov

Zaujímavosťou pre fanúšikov bude aj mobilný adidas showroom, v ktorom budú vystavené nové modely kopačiek. Tieto kopačky budú môcť fanúšikovia aj otestovať priamo pri súťažení.

Aktivity adidas sa budú nachádzať na štadióne Pasienky zo strany Vajnorskej ul. v blízkosti pokladni č.6 a pre fanúšikov budú dostupné pred zápasom ako aj počas polčasovej prestávky.

Vstupenky na zápas si môžete zakúpiť prostredníctvom predpredaj.sk už teraz on-line a vyhnete sa tak možným radom pri pokladniach.

Tešíme sa na vašu podporu a zároveň vám želáme presnú a rýchlu strelu v súťaži s adidasom.

Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.