Prvou letnou posilou Slovana je Boris Sekulič

ŠK Slovan Bratislava vystužil svoje zadné rady o talentovaného Srba Borisa Sekuliča.

ŠK Slovan Bratislava získal do svojich radov cennú posilu. V pondelok 15. júna, na začiatku prestupového obdobia, totiž belasí skompletizovali transfer srbského obrancu Borisa Sekuliča.

Dvadsaťtriročný rodák z Belehradu sa Slovanu upísal na tri roky, do Bratislavy prichádza ako voľný hráč. Sekulič naposledy pôsobil v Košiciach, kde odohral 101 ligových zápasov, ku ktorým pridal 12 duelov v Slovnaft Cup-e a dva zápasy v Európskej lige. Celkovo Sekulič zaznamenal v drese Košíc päť gólov a jednu prihrávku.

„Borisa dobre poznáme z pôsobenia v našej lige. Je to mladý a perspektívny hráč, s vynikajúcou postavou. Máme ho odsledovaného a jeho veľkou výhodou je univerzálnosť na pravej alebo ľavej strane obrany. Práve takýto hráč je cenným artiklom pre mužstvo a trénerov. Borisa vítam v Slovane a som rád, že dnešným dňom sa zapojil do prípravy v Rakúsku,“ povedal generálny manažér a prvý muž realizačného tímu Dušan Tittel.

V minulosti pôsobil tento talentovaný bek aj v FK Belehrad a v materskom FK Zemun. Takmer stodeväťdesiat centimetrov vysoký ľavý obranca by mal byť výraznou posilou našich zadných radov.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozývame vás na zápas s Ružomberkom.
Skvelá atmosféra, elektrizujúci fanúšikovia a bojovný výkon, ktorý priniesol víťazstvo 2:1 nad španielskym Rayo Vallecano.

Neprehliadnite

Skvelá atmosféra, elektrizujúci fanúšikovia a bojovný výkon, ktorý priniesol víťazstvo 2:1 nad španielskym Rayo Vallecano.
ŠK Slovan Bratislava – Rayo Vallecano 2:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.