Úvod Správy Na rovnakej vlne

Na rovnakej vlne

Zo stretnutia fanúšikov s hráčmi a trénermi odchádzali spokojní všetci účastníci.

V stredu o 18.15 sa v tlačovom centre na štadióne Pasienky ozval potlesk fanúšikov, ktorí privítali početne zastúpený tím, zložený z trénerov a hráčov A-mužstva ŠK Slovan. Na stretnutie boli pozvaní tréneri a hráči, ktorí mali chuť stretnúť sa so svojimi priaznivcami a príjemným prekvapením pre fanúšikov bolo, že prišli všetci, ktorí mohli. Pre chorobu sa ospravedlnil kapitán mužstva Igor Žofčák a pre študijné povinnosti odchovanec Slovana Lukáš Pauschek.

Začiatok stretnutia bol nesmelý z oboch strán, avšak prvými otázkami zo strany fanúšikov sa atmosféra postupne uvoľňovala. Otázky fanúšikov, ktorých sa zúčastnilo stretnutia vyše šesťdesiat, smerovali na hráčov, ale i trénera Karla Jarolíma. Vyťahovali sa situácie z minulosti, no najmä sa diskutovalo o súčasnosti a budúcnosti. Fanúšikov zaujímalo, či hráči po prvom jarnom kole cítia šancu zabojovať o titul a odpoveď bola jasná: budú podávať čo najlepšie výkony a robiť všetko, čo bude v ich silách, aby sa ešte naskytla šanca zabojovať aj o titul. Hráčov na oplátku zaujímalo, či fanúšikovia budú chodiť na domáce zápasy a hnať ich vpred. Reakcia bola tiež jednoznačná: o žiadnom bojkote už nie je ani reč. Tréner reagoval na otázku o zimnej príprave a hodnotil ju veľmi pozitívne. Vyjadril názor, že mužstvo je pripravené a určite silnejšie ako na jeseň. Ďalšie témy, ktoré boli na stretnutí otvorené zostávajú za dverami tlačového centra.

Na záver vyžrebovali hráči troch výhercov, ktorí získali suveníry od klubu ŠK Slovan Bratislava. Ten, resp. tá najšťastnejšia získala dres ŠK Slovan Bratislava s podpismi všetkých zúčastnených trénerov a hráčov.  Fanklub Belasá Šlachta venoval trénerom a hráčom suveníry z vlastnej produkcie a vzájomný potlesk fanúšikov, trénerov a hráčov dodal všetkým obrovskú energiu a chuť zvíťaziť už teraz v sobotu doma nad Prešovom.

Na záver treba dodať, že z mužstva bola cítiť pozitívna nálada a tréneri spolu s hráčmi pôsobili ako vynikajúca partia. Chuť hrať bolo cítiť zo všetkých futbalistov a z celého tímu sršala vôľa víťaziť.

Všetkým fanúšikom, trénerom a hráčom ďakujeme za účasť a už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie...

Slovan TV
Aktuálne novinky
André Green o svojej prvej zimnej príprave v živote.
Prvá zimná posila sa zapojila do plného tréningu.
Belasí poznajú svojho súpera pre generálku na jarnú časť.

Neprehliadnite

Aktualizovaný program belasých do konca základnej časti.
Vianočný rozhovor s Ivanom Kmotríkom ml.
Jesenná časť očami Vladimíra Weissa st.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.