Úvod Správy Príďte nám povedať, ako to vidíte vy

Príďte nám povedať, ako to vidíte vy

Od budúceho týždňa spúšťame nový projekt Hodina pre fanúšika.

Novou víziou ŠK Slovan Bratislava je užšia komunikácia a spolupráca s fanúšikmi Slovana. Prvým krokom k naplneniu tohto cieľa je zaradenie bývalého člena vedenia fanklubu Belasá Šlachta Tomáša Straku do štruktúr klubu.

Ďalším krokom je spustenie projektu "Hodina pre fanúšika", ktorý má umožniť užšiu komunikáciu nielen s fanklubom, ale so všetkými fanúšikmi Slovana, ktorí majú záujem sa stretnúť v sídle klubu priamo s členom jeho vedenia Tomášom Strakom. Na stretnutí bude vítaný každý názor fanúšika, návrhy na zlepšenie činnosti klubu, či otázky ohľadom akejkoľvek aktivity futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava.

"Hodina pre fanúšika" bude trvať nezvyčajných 120 minút a pre každého fanúšika bude vyhradených 30 minút na stretnutie. Možnosť stretnúť sa, bude každú druhú stredu od 15.00 do 17.00. Prvá "Hodina pre fanúšika" bude už 9. marca.

Každý záujemca si môže dohodnúť stretnutie tak, že pošle na adresu fanusik@skslovan.com mail s termínom, ktorý mu vyhovuje. Následne dostane potvrdzujúci mail o stretnutí a presnom čase. V prípade, že na daný termín už nebude voľný priestor, fanúšikovi bude ponúknutý ďalší termín.

Veríme, že aj tento a ďalšie kroky prehĺbia puto fanúšikovia, klub a hráči, čoho výsledkom budú úspechy klubu a vyššie návštevy na domácich zápasoch Slovana.

 
Najbližší termín "Hodiny pre fanúšika":

streda 11. mája od 15.00 do 17.00 h

Slovan TV
Aktuálne novinky
André Green o svojej prvej zimnej príprave v živote.
Prvá zimná posila sa zapojila do plného tréningu.
Belasí poznajú svojho súpera pre generálku na jarnú časť.

Neprehliadnite

Aktualizovaný program belasých do konca základnej časti.
Vianočný rozhovor s Ivanom Kmotríkom ml.
Jesenná časť očami Vladimíra Weissa st.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.