Úvod Správy Hráči, klub a fanúšikovia musia mať spoločnú víziu - silný Slovan

Hráči, klub a fanúšikovia musia mať spoločnú víziu - silný Slovan

Príhovor PR riaditeľa ŠK Slovan Tomáša Straku pred prvým domácim zápasom v jarnej časti sezóny.

Nazdar Slovanisti,

v prvom rade by som sa chcel v mene klubu poďakovať všetkým fanúšikom Slovana, ktorí svojimi hlasivkami povzbudili belasých priamo v Trnave, ale aj tým, ktorí nemohli do Trnavy cestovať a na diaľku vysielali pozitívnu energiu smerom k našim hráčom. Hráči Vás počuli a intenzívne cítili Vašu podporu a víťaztvo nad Spartakom zákonite patrí všetkým nám - Slovanistom.

Nastal čas dať veci do poriadku. Trojuholník hráči, klub a fanúšikovia musí mať spoločnú víziu, a tou je silný Slovan. Ak všetky tri skupiny budú ťahať za jeden povraz, úspech sa určite dostaví. Slovan vždy patril na vrchol a tam ho aj musíme dostať. Verím, že vďaka nám všetkým bude jarná sezóna optimisticky naladená a že nás všetkých poteší. Či už informáciami o vývoji v klube, bojovnými a kvalitnými výkonmi hráčov a zároveň návratom fanúšikov na domáce, ale aj vonkajšie zápasy Slovana.

Môžem zodpovedne prehlásiť, že sa budeme snažiť vytvoriť pre všetkých fanúšikov Slovana čo najlepšie podmienky na našom dočasnom štadióne. Zámerne spomínam dočasnom, pretože som pevne presvedčený o začatí výstavby futbalového štadióna na Tehelnom poli už v blízkej budúcnosti.

Prvou zmenou pred jarnou sezónou je umiestnenie “kotla” do svojho vlastného sektoru, ktorý je po novom vyhradený v sektoroch C7, C8 a C9.  Kotol je určený práve pre tých fanúšikov, ktorí chcú futbalový zápas Slovana prežívať viac emotívne, chcú hnať svojimi hlasivkami hráčov celý zápas vpred a ktorí vytvárajú tú pravú futbalovú atmosféru. Avšak tak, ako sú pre Slovan dôležití “ultras”, rovnako sú pre Slovan dôležití dlhoroční, ale aj noví fanúšikovia Slovana, ktorí podporia náš klub svojou návštevou, potleskom, či občasným povzbudením Slovana. Nikto nie je najväčší, či väčší Slovanista. Slovanista je každý, kto sa ním cíti byť a kto ním chce byť.

Druhou zmenou pred jarnou sezónou je vytvorenie tzv. “stewardov”, ktorými budú fanúšikovia Slovana a ktorých úlohou bude dozerať na bezproblémový priebeh práve v kotli a zároveň budú úzko komunikovať s lídrami kotla. Zároveň budú upozorňovať fanúšikov, ktorí sa budú snažiť porušovať základné dohody medzi klubom a fanklubom Belasá Šlachta. Aj preto vyzývam každého fanúšika, ktorý chce byť viac aktívny v kotli (choreo a pod.), aby sa o svojej aktivite vopred poradil s lídrami kotla.

Na sezónu 2011/2012 futbalový klub Slovan Bratislava pripravuje vytvorenie tzv. “mládežníckeho sektora” o ktorom Vás budeme bližšie informovať pred začiatkom novej sezóny.

Pravidelne sledujem diskusiu na našej klubovej stránke, pretože aj cez Vaše príspevky čerpáme nápady, či zjednávame nápravy. Aj Vašimi názormi, ako by mohli niektoré veci fungovať, posúvate Slovan vpred. Práve kvôli Vašim názorom bude už čoskoro zavedená tzv. “Hodina fanúšika”. V rámci tohto projektu bude mať každý fanúšik Slovana možnosť dohodnút si osobné stretnutie so mnou priamo na našom sekretariáte. Vaše názory a nápady sú pre nás totiž veľmi dôležité.

Verím, že tieto, ale aj ďalšie zmeny Vás presvedčia o tom, že na Slovan sa chodiť oplatí. A na záver si osobne myslím, že byť fanúšikom Slovana len keď bude nový štadión, len keď budú naši hráči stále vyhrávať, len keď hráme proti Trnave a pod. nie je fér.

Zajtra Vás srdečne aj spolu s trénerom Karlom Jarolímom a hráčmi ŠK Slovan Bratislava očakávame na stretnutí fanúšikov s hráčmi. Jeden vyžrebovaný štastlivec z Vás získa cenný suvenír ŠK Slovan Bratislava aj s podpismi zúčastnených hráčov.

NAVŽDY SLOVAN!

Tomáš Straka
PR riaditeľ a koordinátor pre styk s fanúšikmi

Slovan TV
Aktuálne novinky
André Green o svojej prvej zimnej príprave v živote.
Prvá zimná posila sa zapojila do plného tréningu.
Belasí poznajú svojho súpera pre generálku na jarnú časť.

Neprehliadnite

Aktualizovaný program belasých do konca základnej časti.
Vianočný rozhovor s Ivanom Kmotríkom ml.
Jesenná časť očami Vladimíra Weissa st.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.