Úvod Správy Zaslúžené víťazstvo mohlo byť aj vyššie

Zaslúžené víťazstvo mohlo byť aj vyššie

Názory trénerov po zápase 28. kola Fortuna ligy 2014/15 ŠK Slovan Bratislava – FK Senica.

Názory trénerov po zápase 28. kola Fortuna ligy 2014/15 ŠK Slovan Bratislava – FK Senica (4:1):

Ján Švehlík (tréner Slovana): „Súper vstúpil do zápasu lepšie ako my. Na príprave sme si povedali, že budeme agresívni, ale spočiatku sa nám to nedarilo. Znova sme dostali gól po štandardnej situácii, nad tým sa budeme musieť zamyslieť. Potom sme predviedli viacero pekných futbalových akcií a zaslúžene sme otočili skóre. Som rád, že to tam Adamovi konečne začalo padať. V druhom polčase sme hru kontrolovali, mali sme tiež niekoľko dobrých šancí, z ktorých sme mohli náskok zvýšiť. Napokon sa to aj štvrtým gólom podarilo. Predsa len, 120 minút z pohárového finále sa muselo prejaviť na kondícii súpera. Naším taktickým zámerom bolo využiť to, čo nám v druhom polčase vychádzalo a napokon sme ešte mohli výsledok prikrášliť.“

Jozef Kostelník (tréner Senice): „Chceli sme uhrať dobrý výsledok, ale od začiatku zápasu bolo vidieť, že futbal sa oklamať nedá. Hlava síce chcela, nohy nás však nepustili. Dostali sme sa síce do vedenia, no postupom času sa začala prejavovať únava. Robili sme aj taktické chyby a Slovan to dokázal využiť. Je mi ľúto, že v takomto dôležitom zápase sme si to nemohli so Slovanom rozdať v plnej sile.“

ŠK Slovan Bratislava ´B´ - Spartak Myjava 1:3.
Belasí sa v nedeľu o 17:30 predstavia v Dunajskej Strede.