Úvod Správy Padla aj dvadsiatka

Padla aj dvadsiatka

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

V 20. kole cestovali starší dorastenci Slovana do Košíc. Po vyrovnanom prvom polčase inkasovali po hodine hry slovanisti gól a v závere Košičania už iba spečatili výhru 2:0. Belasým sa na východe zjavne nedarí. Po prehre v Michalovciach odišli naprázdno aj z Košíc, pričom z ostatných piatich jarných zápasov majú výbornú bilanciu štyri víťazstvá a jedna remíza. Gólovo sa oveľa viac nedarilo ani nášmu mladšiemu dorastu do 17 rokov. Po presnom zásahu Wallnera síce Slovan nad Sencom viedol, ale hostia hneď po prestávke vyrovnali a v ďalšom priebehu už žiaden tím nedokázal zmeniť nerozhodný stav 1:1. Naši dorastenci z U16 už boli úspešnejší a zdolali svojich rovesníkov zo Senca s prehľadom 4:0.

Mladší žiaci hostili Šamorín a potvrdili úlohu favorita. U13 po remízovom prvom polčase 3:3 v druhom dominovala a pripísala si pohodlné víťazstvo 9:4. Najvýraznejší triumf počas uplynulého víkendu dosiahli žiaci z U12, Šamorín rozstrieľali 23:4. Starší žiaci U15 a U14 budú dohrávať 20. kolo na ihrisku Karlovej Vsi v náhradnom termíne už zajtra (21.4.).

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

Slovan U19 – I. liga staršieho dorastu 20. kolo
MFK Košice - ŠK Slovan 2:0 (0:0)
Zostava: Greif - Kurčík, Majerčák, Beseda, Nedorost – Rigo (73. Drobný) – Morócz , Sokol – Hubert (65. Mašulovič), Lády, Kondrlík

Slovan U17 – I. liga mladšieho dorastu 20. kolo
ŠK Slovan – ŠK Senec 1:1 (1:0)
Gól: 28. Wallner
Zostava: Rybár – Kočík, Hamšík, Walla, Kozlovský – Vician,  Zemko, Wallner, Polaščík, Belošic – Domonkos (41. Flaška)

Slovan U16 – I. liga mladšieho dorastu 20. kolo
ŠK Slovan – ŠK Senec 4:0 (2:0)
Góly: 17. Kratocvhíl, 36. Konderla, 42. Bartoš, 44. Herman
Zostava: Trnovský – Vecsei (55. Drobný), Šimora, Dolán, Kratochvíl – Lacko (41. Livora) – Konderla, Červenák, Németh –  Bartoš, Herman

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov Západ 20. kolo
ŠK Slovan – FC ŠTK 1914 Šamorín 9:4 (3:3)
Góly:  5. David Džavoronok, 23., 43., 46. Božik, 30. Hudec, 33. Veselík, 55. Kazimír, 56. Sobota, 59. Plavnik
Zostava: Hapl, Daniel Džavoronok – Kis, Vašš, Sobota, Bodnár, Murcko, Hudec, Hečko, Božík, Kazimír, Podzámsky, Demjanovič, Plavnik, Lovás, Kravárik, Veselík, David Džavoronok

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov Západ 20. kolo
ŠK Slovan – FC ŠTK 1914 Šamorín 23:4 (10:1)
Góly: 1., 33. Kachnič, 3. Záhon, 8., 38., 39. Sauer, 11. , 38., 40. Riznč, 12. Polák, 15., 57. Mišovič, 20., 24., Šütö, 26., 34. Szikela, 33. Kachnič, 35., 55., 56., 59. Kováč, 44. Marcelli, 45. Leščák
Zostava: Marics, Horvát – Súkenník, Murár, Leščák, Halcin, Szikela, Kováč, Jamrich, Kachnič, Sauer, Mošovský, Mišovič, Parajka, Záhon, Jajcaj, Polák, Marcelli, Riznič, Šütö

Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.