Úvod Správy Zomrel Igor Fillo

Zomrel Igor Fillo

Vo veku 83 rokov nás opustil bývalý futbalista belasých a majster Československa Igor Fillo.

ŠK Slovan Bratislava s hlbokým smútkom oznamuje, že v stredu 18. marca nás vo veku 83 rokov opustil bývalý futbalista belasých Igor Fillo (na archívnej fotografii v strede).

Napriek svojej vysokej postave bol Igor FIllo šikovným útočníkom. V drese vtedajšieho ŠK Bratislava či Sokola NV Bratislava získal československé tituly medzi dorastencami aj seniormi. O majstrovský úspech belasého dorastu v roku 1949, ktorý bol vôbec prvým triumfom slovenského klubu v tejto vekovej kategórii v rámci ČSR, sa zaslúžil 19 gólmi. Okrem Slovana pôsobil aj v Slávii Bratislava, Červenej hviezde, Žiline a s TTS Trenčín vybojoval postup do najvyššej súťaže. Igor Fillo nebol úspešný len na futbalových trávnikoch. Ako vyštudovaný farmaceut sa uplatnil aj v lekárnictve a aj v tejto sfére významným spôsobom pomáhal Slovanu. Posledná rozlúčka s Igorom Fillom bude v utorok 24. marca o 15.00 h v bratislavskom krematóriu.

Česť jeho pamiatke!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zmeny v kádri v závere zimného prestupového obdobia.
Dôležitá informácia pre fanúšikov aj smerom do ďalších domácich zápasov.
Informácie o možnosti zakúpenia vstupeniek na zápas so Sereďou, ktorý sa odohrá na štadióne v Nitre.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.