Úvod Správy Aktuality Adam Zreľák definitívne hráčom Slovana!

Adam Zreľák definitívne hráčom Slovana!

ŠK Slovan Bratislava dotiahol do zdarného konca transfer Adama Zreľáka.

ŠK Slovan Bratislava dotiahol do zdarného konca mimoriadne cenný transfer. Z Ružomberka do Bratislavy totiž prestupuje talentovaný rodák z Lipian Adam Zreľák.

Dvadsaťročný ofenzívny stredopoliar, ale najmä útočník s fantastickým herným prejavom a talentom na zakončenie si v lige urobil veľmi dobré meno, ktoré však vyšperkoval svojimi výkonmi v mládežníckych reprezentáciách. Medzi pamätné momenty jeho kariéry patrí najmä gól v drese Slovenska do 21 rokov proti Holandsku, ktorý znamenal postup našich mladíkov do baráže.

„V klube sme šťastní, že sa nám tento prestup podaril zrealizovať. Včera sme boli dohodnutí na úrovni klubov a dnes pred malou chvíľou prišlo k vzájomnej dohode medzi Slovanom a Adamom Zreľákom. Sme presvedčení, že príchodom Zreľáka do Slovana vzrastie naša útočná sila.  Veríme, že naši fanúšikovia vnímajú výrazné omladenie nášho kádra s perspektívou do budúcnosti,“ potvrdil prestup generálny riaditeľ Dušan Tittel. Zároveň informoval, že zmeny v kádri ešte nie sú definitívne uzavreté.

Klub sa s hráčom dohodol na 2,5 ročnej zmluve s následnou ročnou opciou. Zreľák sa pripojí k mužstvu na sústredení už v sobotu 17. januára.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Slovanisti v sobotu o 14:00 v prípravnom zápase privítajú bieloruský tím FC Dynamo Brest.
Vo štvrtok 15.11. 2018 o 17.29 h sa položil posledný kus trávnika na nové Tehelné pole.

Neprehliadnite

Vo štvrtok 15.11. 2018 o 17.29 h sa položil posledný kus trávnika na nové Tehelné pole.
Prinášame ďalšie fotografie zo včerajšieho pokladania trávnika.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.