Úvod Správy Snaha udrieť čo najskôr vyšla

Snaha udrieť čo najskôr vyšla

Názory trénerov po zápase 16. kola Fortuna ligy 2014/15 ŠK Slovan Bratislava – MFK Košice.

Názory trénerov po zápase 16. kola Fortuna ligy 2014/15 ŠK Slovan Bratislava – MFK Košice (3:0):

Jozef Chovanec (tréner Slovana): „ Som spokojný s víťazstvom. Do stretnutia sme vstúpili so snahou dať čo najskôr vedúci gól, aby sme mohli hrať s väčším pokojom. To sa nám aj podarilo. Druhý gól do šatne bol rovnako dôležitý. V druhom polčase Košice zvýšili aktivitu. Náš výkon naopak nebol na takej úrovni ako do prestávky a mali sme určité problémy. Zatiaľ nemám bližšie informácie o zranení Žofčáka. Verím, že bude v poriadku. Už dnes sme museli urobiť niekoľko zmien v zostave, napríklad Kolčák hral pravého obrancu. Na druhej strane som rád, že po zranení zo zápasu reprezentačnej dvadsaťjednotky sa do zostavy vrátil Braňo Niňaj a podal dobrý výkon.“

Radoslav Látal (tréner Košíc): „Predviedli sme odovzdaný výkon bez agresivity. Dnes sme si nezaslúžili bodovať. Naši hráči predovšetkým prvý polčas odchodili. Dostali sme v ňom dva góly, čo rozhodlo o osude zápasu. Po prestávke sme sa zlepšili, ale Slovan si víťazstvo postrážil.“

Elektronické vydanie bulletinu na dnešný zápas.
Belasí v sobotu o 18:00 vyzvú MŠK Žilina.