Úvod Správy Fanshop rozšírený o šesť nových produktov

Fanshop rozšírený o šesť nových produktov

Každý fanúšik, ktorý si v klubovom fanshope objedná tovar za viac ako 50 eur, dostane nástenný kalendár na rok 2011 zadarmo.

Oficiálny fanshop Slovana Bratislava, ktorý má svoju internetovú verziu aj na webovej stránke skslovan.com, sa rozrástol o šesť nových produktov.

V sekcii Suveníry pribudol do sortimentu športový vak (7 eur) či športová fľaša (11 eur). Radosť môžete urobiť aj tým, ktorí nikdy nič nestíhajú. Za 10 eur si môžete totiž objednať diár na rok 2011 či nový kalendár, ktorý stojí 6 eur.

Doplnili sme aj časť športového oblečenia. Môžete získať už aj pánske tričko modrej farby s motívom Slovana (18 eur), taktiež pánsku mikinu tej istej farby (48 eur).

Pre fanúšikov sme pripravili aj jednu akciu - každý, kto si vo fanshope ŠK Slovan kúpi tovar v hodnote aspoň 50 eur, získa krásny nástenný kalendár zadarmo.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v piatok o 17:00 predstavia v Zlatých Moravciach.
Poznáme nášho súpera v osemfinále Slovnaft Cupu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.