Úvod Správy Testované kvarteto odišlo, prišiel Vando

Testované kvarteto odišlo, prišiel Vando

Petr Kašpar: "Ešte ho však budeme skúšať, uvidíme, ako sa ukáže v príprave a v priateľských zápasoch."

Na halovom turnaji Víkend šampiónov v Prahe, kde naši chlapci vybojovali tretie miesto, sa v belasom drese predstavil aj Brazílčan Vando, ktorý hráva na poste ľavého stredopoliara, prípadne obrancu.

V tíme trénera Karla Jarolíma je na skúške, viceprezident ŠK Slovan pre športovú oblasť Petr Kašpar však pre agentúru SITA potvrdil, že už má pripravenú zmluvu na polročné hosťovanie s následnou opciou na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

"Ešte ho však budeme skúšať, uvidíme, ako sa ukáže v príprave a v priateľských zápasoch. Už minulý rok sme ho tu mali na chvíľu na testoch, teraz prišiel opäť," povedal Petr Kašpar.

Ten zároveň dodal, že testované kvarteto legionárov Michal Buchalik (Poľ., brankár), Nathan Ashton (Angl., ľavý obranca), Denis Magnafic (Hol., pravý obranca), Armin Helvida (Bosna a Herc., stopér) už s ostatnými hráčmi Slovana netrénuje. "Dá sa povedať, že nás príliš nepresvedčili a odcestovali domov. Nie je však vylúčené ani to, že sa niektorý z nich ešte v najbližších týždňoch u nás objaví v prípravnom zápase," dodal Petr Kašpar.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v piatok o 17:00 predstavia v Zlatých Moravciach.
Poznáme nášho súpera v osemfinále Slovnaft Cupu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.