Úvod Správy Gól kľúčom k zbaveniu sa nervozity

Gól kľúčom k zbaveniu sa nervozity

Názory trénerov po zápase 30. kola Corgoň ligy 2013/14 ŠK Slovan Bratislava – ViOn Zlaté Moravce.

Názory trénerov po zápase 30. kola Corgoň ligy 2013/14 ŠK Slovan Bratislava – ViOn Zlaté Moravce (2:0):

Jozef Kontír (asistent trénera Slovana): „Opäť sme mali problémy pri skladaní zostavy. Okrem zranených hráčov nám na poslednú chvíľu vypadol pre črevnú virózu Halenár, ďalší dvaja-traja hráči nastúpili so sebazaprením. V prvom polčase sme sa ťažko presadzovali proti zhustenej obrane Zlatých Moraviec. Cez prestávku sme sa povzbudili. Povedali sme si, že jediná cesta je prečísliť súpera cez krídelné priestory, čo sa nám napokon aj podarilo, keď po prihrávke Peltiera skóroval Milinkovič. Po tomto momente z našich kopačiek opadla nervozita a v závere ešte Hlohovský krásnym gólom spečatil naše víťazstvo. Tešíme sa zo zisku titulu a verím, že niečo dosiahneme aj v pohárovej Európe. Záver sezóny musíme dohrať v takomto zložení. Viacerí chlapci pôjdu pomôcť aj B-mužstvu, ktoré bojuje o postup do II. ligy. Náš starší dorast hrá o titul, takže napríklad Robo Matejka pendluje medzi tromi mužstvami. Napriek tomu verím, že zvyšné zápasy už budú pre nás psychicky jednoduchšie a budeme mať väčší pôžitok z hry.

Branislav Mráz (tréner ViOn-u): „V prvom rade gratulujem domácim k víťazstvu a k zisku majstrovského titulu. Z nášho dnešného výkonu som sklamaný, aj keď sme nastúpili v improvizovanej zostave. Pred zápasom sme si hovorili, že sa chceme predviesť v dobrom svetle a s väčším odhodlaním. V našej hre však bolo priveľa rešpektu pred súperom. Len sme čakali, kedy nám Slovan strelí gól. Pred zvyšnými tromi zápasmi sa musíme zmobilizovať. Takto nemôžeme pokračovať.“

Pozývame vás na sobotňajšiu oslavu 105. narodenín klubu.
Oficiálne stanovisko ŠK Slovan Bratislava.