Úvod Správy Halenár: Nemám konflikt s Jarolímom

Halenár: Nemám konflikt s Jarolímom

Stanovisko Juraja Halenára k príspevku odvysielanému 30. novembra 2010 v Športových novinách na TV Markíza

V spravodajskej relácii Športové noviny TV Markíza odznela 30. novembra 2010 v príspevku o zmenách trénerov v Corgoň lige informácia, že jedným z dôvodov slabších výsledkov ŠK Slovan Bratislava v jesennej časti súťaže môže byť aj údajný konflikt nášho útočníka Juraja Halenára so súčasným trénerom Karlom Jarolímom. Halenár sa voči týmto slovám ohradzuje v tomto stanovisku, ktoré poskytol oficiálnej klubovej stránke:

„Chcel by som reagovať na absolútne nepravdivé informácie, ktoré zazneli v stredajšom Športe na Markíze. Konkrétne ide o správu, podľa ktorej mám údajne konflikt s trénerom Karlom Jarolímom. Môžem ubezpečiť všetkých priaznivcov ako aj novinárov, že žiadny konflikt u nás v kabíne nie je. Nemáme problémy medzi sebou a nikto z nás nemá problém ani s trénerom. Určite nie ja. Bola to pre mňa novinka, z ktorej som nepríjemne prekvapený. Ak sa niekto domnieval, že som záver jesennej časti vynechal práve pre prípadné problémy s trénerom, musím vyvrátiť tieto skutočnosti. Pravdou je, že som v Košiciach utrpel po "koňari" od jedného z protihráčov nepríjemné zranenie sedacieho svalu, ktoré mi zabránilo hrať. Verím, že na jar budem stopercentne pripravený a tréner ma využije v zápasoch, čo absolútne dokáže nesprávnosť informácie spomínanej televízie.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v piatok o 17:00 predstavia v Zlatých Moravciach.
Poznáme nášho súpera v osemfinále Slovnaft Cupu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.