Úvod Správy Dvakrát dva body

Dvakrát dva body

Prehľad výsledkov mládeže ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Starší dorast Slovana bude zimovať na druhom, mladší na treťom mieste tabuľky. Rozhodli o tom sobotňajšie zápasy 17. kola najvyšších slovenských súťaží, ktorými sa skompletizovala jesenná časť sezóny.

Belasí mladíci hostili rovnako ako ich starší kolegovia Nitru. Úspešnejšie si počínal výber Slovana do 19 rokov, ktorý napriek prehratému prvému polčasu dokázal po zmene strán skóre otočiť a zvíťazil 2:1. Mladší dorastenci naopak tesný polčasový náskok neudržali, v druhom dejstve prehrávali 1:2, no podarilo sa im vybojovať aspoň bod za remízu 2:2.

V tabuľke po polovici súťaže strácajú oba naše tímy dva body na prvú priečku, ale tento odstup neznamená aj rovnaké umiestnenie. Starší dorastenci sú druhí za Prešovom, mladším patrí tretia pozícia za Žilinou a Dubnicou, ktorá je pred Slovanom len o skóre.