Úvod Správy Nezaslúžili sme si vyhrať

Nezaslúžili sme si vyhrať

Názory trénerov po zápase 16. kola Corgoň ligy 2013/14 ŠK Slovan Bratislava – MFK Košice.

Názory trénerov po zápase 16. kola Corgoň ligy 2013/14 ŠK Slovan Bratislava – MFK Košice (1:1):

Jozef Valovič (tréner Slovana): „Z našej strany to bol slabý výkon v slabom zápase bez šancí. Bol to nudný futbal, hralo sa medzi šestnástkami. Počítali sme s tým, že výkon mužstva aj individualít bude lepší. Nezaslúžili sme si vyhrať. Možno by to dopadlo inak, ak by nám vyšli niektoré akcie v prvom polčase. Väčšina hráčov sa však vybíjala v driblingu. Súper bol agresívnejší, a tak sme prehrávali osobné súboje. Nemôžeme byť spokojní s výsledkom ani s hrou. Mali sme šnúru, keď sme vyhrávali. Teraz na nás naopak doľahla určitá kríza a ťažko sa dostávame do vedenia. Hráči budú musieť k ďalším zápasom pristúpiť inak. Veríme mužstvu, že sa spamätá a dotiahne jeseň do úspešného konca.“

Radoslav Látal (tréner Košíc): „Hráči si zaslúžia pochvalu. Hrali sme agresívne, súpera sme vysoko napádali. V prvom polčase sme sa síce dopustili hrubej chyby, keď sme pri bránení štandardnej situácie nepokryli domáceho hráča a dostali sme gól. Pokračovali sme však v dobrom výkone a po prestávke sa nám podarilo využiť jeden brejk. Škoda, že sme niektoré ďalšie nedotiahli do konca. Žiaľ, chýbala úspešná finálna prihrávka alebo lepšie zakončenie.“

Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.